Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy 11-16 Ocak'ta başlıyor
ensonhaber.com

Türkiye’de ilk defa dijital pazarlama alanında Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen 'Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy'de, dijital pazarlama sektörünün duayen ve uzman isimleri 15 Ocak'ta online olarak eğitim verecekler.

Katılımcılar, bu eğitimlerde öğrendiklerini 16 Ocak tarihinde düzenlenecek interaktif olan ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecek workshoplarda değerlendirme fırsatı bulacaklar.

DİJİTAL PAZARLAMA DÜNYASINI TANIMA FIRSATI

“Facebook, Youtube ve Instagram üzerinde pazarlama nasıl yapılır?”, “Web sitesi SEO teknikleriyle nasıl ön plana çıkarılır?”, “Google Ads & Analytics dijital pazarlamada nasıl katkılar sağlar?” gibi katılımcıların dijital pazarlama dünyasına büyük bir adım atmasını sağlayacak konulara yer verilecek.

ALANINDA UZMAN İSİMLER

EMEA Business Education Partner Doruk Yılmaz, n11.com Digital Performance Marketing Manager Aykut Alçelik, New York Üniversitesi Pazarlama Profesörü Tülin Erdem, Zeo Agency Product Manager Yiğit Konur, Demirören Holding Head of Performance Marketing Arda Mendeş gibi isimler etkinlikte yer alırken; SEO, Facebook, Instagram ve Markalaşma gibi birçok alana değinecekler.

YETERLİLİK SERTİFİKASI

Katılımcılar, etkinliğin sonunda “Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy Sertifikası” alarak yeterliliğini belgelendirmiş olacaklar.

KATILIM BİLGİLERİ

Biletler için: https://biletino.com/e-ajk

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://dma.ikboun.net/

Boğaziçi Üniversitesi Digital Marketing Academy 11-16 Ocak'ta başlıyor