Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.589
1.04%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Bonomo İlluminati mesajı verdi iddiası

  Bonomo İlluminati mesajı verdi iddiası

  Sertab Erener'i birinciliğe taşıyan o hareketi yaptı CAN BONOMO'DAN ILLUMINATI MESAJI
  • 23.02.2012 - 11:40

  Bonomo İlluminati mesajı verdi iddiası #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER  Eurovision 2012'de Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun şarkısı belli oldu.. Can Bonomo, Türkiye'yi, söz ve müziği kendisine ait "Love me back /Sen de beni sev" adlı İngilizce parçayla temsil edecek.

  ŞARKININ SONUNDA YAPTIĞI HAREKET TARTIŞMA YARATTI

  Genç şarkıcı yarışmada seslendireceği şarkıyı dün akşam TRT ekranlarında tanıttı. Bir çok otorite tarafından beğenilen şarkıdan çok, Bonomo'nun şarkı sonunda ellerini başının üzerine götürerek üçgen işareti yapması konuşulmaya başlandı. Öyle ki bu hareketin dünyanın en gizli örgütü olarak gösterilen Illuminati örgütüne ait olduğu öne sürülüyor.

  İşte Bonomo'nun şarkı sonunda yaptığı o hareket

  Bonomo İlluminati mesajı verdi iddiası #2LADY GAGA MADONNA SERTAB ERENER

  Daha önce Eurovision'a katılarak birinci olan Sertab Erener dahil dünyaca ünlü Lady Gaga, Madonna gibi şarkıcıların da kliplerinde bu işaretleri kullandığı iddia edilmişti.

  GİZLİ ILLUMINATI ÖRGÜTÜ

  Latince kökenli olan Illuminati kelimesinin Türkçe'deki karşılığı 'aydınlanmış'.. Tarihteki adıyla Bavyeralı Illuminati, Rönesans döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş gizli bir cemiyet. Modern Illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket eden, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir topluluktur. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak tanımlıyor..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir