Bülent Arınç eşiyle Çorum'da defile izledi

Bülent Arınç eşiyle Çorum'da defile izledi

Çorum Anitta Otel'de düzenlenen "Hitit Uyanışı" adlı defileyi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, eşi Münevver Arınç, Çorum Valisi Nurullah Çakır, eşi Cemile Çakır, Kırşehir Valisi Ufuk Erden, AKP Çorum Milletvekili Salim Uslu, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya ve çok sayıda davetli izledi. Ünlü manken Ece Gürsel'in sahne aldığı defilede büyük ilgi gördü.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

HİTİT UYANIŞI DEFİLESİ

Yarın düzenlenecek olan "Yerel ve Bölgesel Medya Buluşması" törenine katılmak üzere bu akşam eşi Münevver Arınç ile birlikte Çorum'a gelen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ünlü manken Ece Gürsel'in sahne aldığı "Hitit Uyanışı" adlı defileyi izledi.

Başkenti Çorum'da bulunan Hitit medeniyetine ait figürlerin, kreatör Ahmet Özceyhan tarafından Kargı Bezi kumaşına işlenerek oluşturulan koleksiyon, mankenler tarafından tanıtıldı.

Partisinin düzenleyeceği bir toplantı için Çorum'a gelen Halkın Sesi Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ile otelde karşılaşan Başbakan Yardımcısı Arınç, bir süre sohbet ettikten sonra eşi Münevver Arınç ile birlikte dinlenmek üzere odalarına çekildi.