Euro
10.1289
0.07%
Dolar
8.5649
0.07%
Altın
495.11
0.16%
Borsa
1.36
0.77%
Bitcoin
328.165
2.82%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

  Burak Can Karamanoğlu'nun, dün akşam Okmeydanı'ndaki gösterilerde vurulduktan hemen sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
  • 13.03.2014 - 14:56
  Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

  Burak Can ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE #1

  Berkin Elvan eylemleri sırasında Okmeydanı'nda bir grubun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun vurulduktan hemen sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

  KAN REVAN İÇİNDE, KARGA TULUMBA TAŞINIYOR

  Başından yaralanan Karamanoğlu'nun kan revan içerisinde olduğu ve olayın hemen ardından çevredekiler tarafından karga tulumba taşındığı görüldü.

  Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

  SÖZLÜ SATAŞMA SİLAHLI KAVGAYA DÖNMÜŞTÜ

  Olay dün gece Okmeydanı Kulaksız Dörtyol mevkii, Çeşme Durağında meydana gelmişti. İki grup arasında başlayan sözlü sataşma daha sonra silahlı kavgaya dönüşmüş, olay sırasında vurulan 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu hayatını kaybetmişti.

  OLAY ANININ HEMEN ARDINDAN YAŞANANLAR KAMERAYA TAKILDI

  Burak Can Karamanoğlu'nun vurulduktan hemen sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Olaydan saniyeler sonra bir vatandaş tarafından cep telefonuyla çekilen görüntülerde, Karamanoğlu'nun kan revan içerisinde kaldığı gözlendi. Bu görüntülerin ardından Karamanoğlu'nun son görüntüleri bu kez sokak arasındaki bir işyerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Burada kayda geçen görüntülerde; eylemcilerin havai fişek ve taşlı saldırılarının yoğun şekilde devam ettiği sırada Karamanoğlu'nun yaralı vaziyette karga tulumba taşındığı görüldü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir