Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

Berkin Elvan eylemleri sırasında Okmeydanı'nda bir grubun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun vurulduktan hemen sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

KAN REVAN İÇİNDE, KARGA TULUMBA TAŞINIYOR

Başından yaralanan Karamanoğlu'nun kan revan içerisinde olduğu ve olayın hemen ardından çevredekiler tarafından karga tulumba taşındığı görüldü.

Burak Can'ın vurulduktan sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı İZLE

SÖZLÜ SATAŞMA SİLAHLI KAVGAYA DÖNMÜŞTÜ

Olay dün gece Okmeydanı Kulaksız Dörtyol mevkii, Çeşme Durağında meydana gelmişti. İki grup arasında başlayan sözlü sataşma daha sonra silahlı kavgaya dönüşmüş, olay sırasında vurulan 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu hayatını kaybetmişti.

OLAY ANININ HEMEN ARDINDAN YAŞANANLAR KAMERAYA TAKILDI

Burak Can Karamanoğlu'nun vurulduktan hemen sonra çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Olaydan saniyeler sonra bir vatandaş tarafından cep telefonuyla çekilen görüntülerde, Karamanoğlu'nun kan revan içerisinde kaldığı gözlendi. Bu görüntülerin ardından Karamanoğlu'nun son görüntüleri bu kez sokak arasındaki bir işyerinin güvenlik kamerasına da yansıdı. Burada kayda geçen görüntülerde; eylemcilerin havai fişek ve taşlı saldırılarının yoğun şekilde devam ettiği sırada Karamanoğlu'nun yaralı vaziyette karga tulumba taşındığı görüldü.