Petrol
112.02
1.20%
Euro
17.2829
-0.08%
Dolar
16.1291
0.33%
Altın
963.26
-0.31%
Borsa
2375
0.00%
Bitcoin
486.453
2.81%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C
  Can Dündar kendisini Erdoğan'a benzetti

  Can Dündar kendisini Erdoğan'a benzetti

  Gerçeği haberleştirerek değil, haberi algıya çevirerek göz boyamaya çalışıyorlar, yersen..
  • Haber Merkezi
  • 27.03.2016 - 14:07

  Can Dündar kendisini Erdoğan a benzetti #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'casusluktan' yargılanan Can Dündar'ı ziyaret eden İngiliz konsolosa tepki göstermiş ve "Sen kimsin ya, burası senin ülken değil" demişti.

  Cumhuriyet gazetesi, bugünkü birinci sayfasında casusluk suçlamasıyla yargı önüne çıkan Can Dündar ile şiir okuduğu için cezaevinin yolunu tutan Erdoğan'ı bir tuttu, yıllar önce destek için Erdoğan'ı ziyaret eden Amerika başkonsolosunu haber yaptı.

  İNGİLİZ KONSOLOS CAN DÜNDAR'I NEDEN Mİ ALKIŞLADI

  Cumhuriyet, tamamen algı amaçlı yaptığı haberinde vatan hainliği ile düşünce özgürlüğünü bir tutmaya kaltı. İngiliz konsolos Can Dündar'ı, devletin gizli bilgilerini yayınladığı için alkışladı, Türkiye'yi IŞİD'e, yani teröre destek veren ülke gibi gösterdiği için alkışladı, basın özgürlüğüne duyduğu saygıdan dolayı alkışlamadı. Öyle olsaydı İngliliz hükümetinin emriyle CD'leri kırmak zorunda kalan The Guardian'a da sahip çıkardı.

  TÜRK UÇAKLARI IŞİD'İ VURDU, UTANACAK MISINIZ?

  Daha dün Kuzey Irak'ta IŞİD Türk askerine saldırdı ve 1 askerimiz şehit düştü. Ardından Türk uçakları karşılık vererek IŞİD'in kamplarına bomba yağdırdı.

  Cemaat'in servis ettiği görüntülerle Türkiye'yi IŞİD'e destek veren ülke gibi gösteren Can Dündar ve onun gazetesi, Türk askeri IŞİD'e bomba yağdırırken attığı iftiralar nedeniyle utanç duydu mu?.. Hayır..

  Can Dündar kendisini Erdoğan a benzetti #2
  (Cumhuriyet bu fotoğrafı birinci sıraya çekerek, düşünce özgürlüğü ile casusluğu aynı göstermeye çalıştı)


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir