Euro
9.7874
0.19%
Dolar
8.107
0%
Altın
464.82
0.22%
Borsa
1.365
0%
Bitcoin
455.257
2.25%
9ºC
İstanbul
Açık 9 C
  Cemil İpekçi'den Başbakan Erdoğan'a tepki

  Cemil İpekçi'den Başbakan Erdoğan'a tepki

  Twitter'dan Başbakan Erdoğan'ı eleştiren İpekçi: Tayyip Erdoğan konusunda yanılmışım. Bu sanatçı olmanın hayaliymiş...
  • 20.08.2013 - 16:08

  Cemil İpekçi den Başbakan Erdoğan a tepki #1

  Cemil İpekçi Twitter sayfasında; "Sayın Tayyip Erdoğan'a da oy verdiğim zaman ilk zamanki duruşu ve de vaatlerinden dolayı vermiştim, ama artık o oy verdiğim kişi değil artık maalesef" notunu paylaştı. Modacı daha sonra eleştirilerini şöyle sürdürdü: "Ben Sayın Tayyip Erdoğan'ın da geçmişten ve de geçmişteki tüm liderlerden ders çıkaracağını sanmıştım, yanılmışım ve merkez bir lider olacağını sandım. Yetmez ama evet dediğimde de Sayın Tayyip Erdoğan'ın gerisini getireceğini düşünmüştüm, meğer sanatçı olmamın hayali imiş.

  YANILMIŞIM

  Başta düşünce özgürlüğünü savunan bir Başbakan ve de düşünceden dolayı ceza yemiş biri sonradan nasıl olur da her düşünceyi dava eder? Sayın Tayyip Erdoğan'ı etrafındaki ona zarar veren insanların konuşmalarına hareketlerine mani olabilecek kadar güçlü zannettim. Yanılmışım. Bazı makamlar vardır hele Başbakanlık gibi. Kişilerin sevgisine de, nefretine de katlanmak mecburiyetindedir. Çünkü liderdir yapacak çok işi vardır. Eğer her lafa dava açılacaksa şöhretlerin her dakika herkesi mahkemeye vermesi lazım. Yedikleri hakaretten ya da özel yaşamlarına karışılmasından."

  MUHAFAZAKAR EŞCİNSELİM DEMİŞTİ

  Cemil İpekçi daha önce katıldığı bir TV programında "Kadın olsaydım türban takardım" diyerek "AK Parti'nin eleştirdiğim yanları var ama muhafazakarlıklarını destekliyorum. Sonuçta ben de muhafazakar bir eşcinselim" diye konuşmuştu. bu konuda yanıldığını söyleyerek "Bu sanatçı olmanın hayaliymiş" diye yazdı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir