Petrol
111.75
-2.18%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.526
2.46%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  CHP'nin 1815 aday adayı buluştu

  CHP'nin 1815 aday adayı buluştu

  Yerel seçimlere hazırlanan CHP'nin 1815 aday adayı yemekte bir araya geldi. Büyük buluşmada Oğuz Kaan Salıcı aday adaylarına seslendi: Genel Merkez koridorlarında olmak size avantaj getirmez.
  • DHA
  • 19.11.2018 - 08:59
  • Güncelleme : 19.11.2018 - 08:59

  CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından 'İktidar yolunda birlik, beraberlik ve dayanışma' yemeğine katılan 1815 aday adayı ilk kez bir araya geldi.

  Yemeğe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, parti meclisi üyeleri, milletvekilleri, belediye başkanları ve çeşitli kademedeki yöneticiler katıldı.

  "GENEL MERKEZ KORİDORLARINDA OLMANIN SİZE GETİRECEĞİ AVANTAJ YOK"

  Yerel seçimler öncesi aday adaylarına seslenen örgüt yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Aday belirlenmesi hiç kimsenin iki dudağının arasında değil. Dolayısıyla Ankara´da olmanın, Ankara´da çalışma yapmanın, Genel Merkez koridorlarında olmanın size getireceği bir avantaj yok. Sizin avantajınız, İzmir´de sevilmenizden, saygı duyulmanızdan geçiyor.

  Sahada çalışmayı örgütleyelim. Aday adayı arkadaşlarımız birbiriyle uyum içinde çalışma yürütsünler ve CHP´nin iktidarını hep beraber kurabileceğimiz bir süreci başlatalım." dedi.

  CHP nin 1815 aday adayı buluştu #1

  "ADAYLARI PM BELİRLEYECEK"

  Yerel seçim için aday belirleme ile ilgili bir komisyonun kurulmadığını dile getiren Salıcı, "Adayımız kimse, biz o değerli arkadaşlarımızı sahipleneceğiz. Ne yapmamız gerekiyorsa hep beraber partinin başarısı için yapacağız. Bu seçim döneminde aday belirleme ile ilgili biz özel komisyon kurulmadı. Parti Meclisi bu konuda yetkili. Biz aday belirlemelerini kolaylaştırmak, olabildiğince sorumluluğu dağıtmak ve tüm arkadaşlarımızın görüşünü alabilmek için ilk etapta 44 ile heyetler gönderdik. Önümüzdeki günlerde başka heyetler de illere gidecek ve aday belirleme çalışmalarında bulunulacak." dedi.

  CHP nin 1815 aday adayı buluştu #2

  "HEDEFİMİZ 30'DA 30"

  İzmir için hedeflerinin 30 ilçenin 30´unu da almak olduğunu dile getiren Salıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zaten bizim olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandığımız için tabii ki mutlu olacağız ancak bizim için hedef İzmir´de 30´da 30´u almaktır. Bütün belediyelerin CHP´li yoldaşlarımız tarafından yönetilmesini sağlamak amacımız. Eğer İzmir´de bu başarıyı yakalarsak, iktidar partisini siyasi olarak gerileteceğiz. Eğer bu yerel seçimlerin sonucunda AKP, belini doğrultamaz hale geliyorsa, eğer erken seçime doğru götürürsek biz başarılı olmuşuz demektir."

  Salıcı, yeniden aday olmayacağını açıklayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na şimdiye kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

  CHP nin 1815 aday adayı buluştu #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir