Petrol
98.72
-0.88%
Euro
18.4963
-0.20%
Dolar
17.9619
0.13%
Altın
1.032
-0.02%
Borsa
2881
0.45%
Bitcoin
428.917
-2.62%
28ºC
İstanbul
Çok bulutlu 28 C
  Cübbeli Ahmet Hoca'dan paralel yapıya gönderme - İzle

  Cübbeli Ahmet Hoca'dan paralel yapıya gönderme - İzle

  Habertürk'te Teke Tek'e katılan ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Kim bana zulmettiyse duam tuttu" diyerek ilginç bir göndermede bulundu.
  • 23.07.2014 - 01:18

  Cübbeli Ahmet Hoca dan paralel yapıya gönderme - İzle #1

  Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programının konukları, tarihçi yazar Murat Bardakçı ve Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'ydü.

  Hz. Peygamber'in kutsal olarak bilinen emanetleri, İsrail zulmü ve Ortadoğu'da yaşananların konuşulduğu programda, Ahmet Mahmut Ünlü ile Fatih Altaylı arasındaki diyalog dikkat çekti.

  "KİME AH ETTİMSE, KİM BANA ZULMETTİYSE.."

  Hz. İbrahim'in makamının ardında kılınan namazların, edilen duaların kabul olunduğunu söyleyen Ahmet Mahmut Ünlü, "Ben çok dua tutturdum. Kime ah ettimse, kim bana zulmettiyse.." deyince Fatih Altaylı da "Tutuyor hocam dualar belli" diye gülerek yanıt verdi. Bunun üzerine Ünlü, "Siz de epey şahitsiniz. Biraz da çabuk çıktı bu sene.." diyerek cezaevine girip çıkmasına gönderme yaptı.

  İLK KASET TUZAĞI ONA KURULMUŞTU

  Ahmet Mahmut Ünlü, kadın ticaretiyle suçlandığı çete davasında girdiği Metris Cezaevi'nden tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

  Cübbeli Ahmet Hoca'nın, Gülen Cemaati'ne yönelik eleştirileri sonrası kendisine paralel yapı tarafından komplo kurulduğu iddia edilmişti.

  Cübbeli Ahmet Hoca'dan paralel yapıya gönderme


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir