Euro
10.3373
-0.92%
Dolar
8.8269
-0.44%
Altın
498.23
-0.17%
Borsa
1.387
0.19%
Bitcoin
387.665
0.63%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  Erdoğan'dan Almanya'ya Zekeriya Öz mesajı

  Erdoğan'dan Almanya'ya Zekeriya Öz mesajı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de STK'larla verdiği yemekte Almanya'ya Zekeriya Öz'ün iadesine ilişkin mesaj verdi.
  • Haber Merkezi
  • 14.08.2015 - 16:44

  erdogan

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de STK'larla verdiği yemekte gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

  "ALMANYA VERMEZSE.."

  Erdoğan Zekeriya Öz'ün Almanya'ya kaçmasına ilişkin "Bana kaçacak diyenlerin Gürcistan'dan Ermenistan'a oradan da Almanya'ya kaçtığını görüyoruz. Şimdi Almanya'yı da göreceğiz. Öyle zannediyorum ki süratle bunlarla ilgili büyük ihtimalle kırmızı bülten çıkacaktır ve bu kırmızı bültenle beraber Almanya'yı da göreceğiz, bakalım ne yapacak.

  Almanya eğer vermezse Oldu oldu, olmadığı takdirde Almanya, bizden herhangi bir suçluyu bundan sonra Tayyip Erdoğan imzasıyla isteyemez, alamaz, vermem. Herkes uluslararası hukukun gereği neyse bunu yerine getirecek, getirmediği takdirde biz de aynen mukabiliyle cevap veririz. Türkiye bir muz cumhuriyeti değildir" dedi.

  Erdoğan'dan Almanya'ya Zekeriya Öz mesajı

  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

  "Büyük bir ihanet şebekesinin koalisyonuna şahit oluyoruz. Attığımız her adımı, büyük engelleri aşarak tamamlayabildik.

  Vesayetin her türüyle kesintisiz bir mücadele içerisinde olduk milletimizin bize hep istikametimizin çizmesini sağladık.

  KAÇIYOR DİYENLERE SORUYORUM

  Zihinlerdeki kirli planların ortaya döküldüğü ve ihanet şebekesinin topyekün harekete geçtiği bir ortamdayız. Resmi Cezayer seyahatine gittiğimde kaçıyor diyenlere soruyorum ne oldu bakın ben buradayım.

  KAÇTIKLARINDA CİBİLİYETLERİNİ GÖRDÜK

  Bana kaçacak diyenlerin Gürcistan'dan Ermenistan'a oradan da Almanya'ya kaçtığını görüyoruz. Kaçtıklarında onların cibiliyetlerini gördük biz. Şimdi Almanya'yı da göreceğiz. Almanya'dan resmi girişimleri başlatacağız.

  Erdoğan: Kaçtıklarında onların cibiliyetlerini gördük

  ALMANYA VERMEZSE..

  Bana kaçacak diyenlerin Gürcistan'dan Ermenistan'a oradan da Almanya'ya kaçtığını görüyoruz. Şimdi Almanya'yı da göreceğiz. Öyle zannediyorum ki süratle bunlarla ilgili büyük ihtimalle kırmızı bülten çıkacaktır ve bu kırmızı bültenle beraber Almanya'yı da göreceğiz, bakalım ne yapacak.

  Almanya eğer vermezse Oldu oldu, olmadığı takdirde Almanya, bizden herhangi bir suçluyu bundan sonra Tayyip Erdoğan imzasıyla isteyemez, alamaz, vermem. Herkes uluslararası hukukun gereği neyse bunu yerine getirecek, getirmediği takdirde biz de aynen mukabiliyle cevap veririz. Türkiye bir muz cumhuriyeti değildir.

  SESSİZ KALAN HERKES SUÇA ORTAKTIR

  Bu ihanet şebekesi karşısında sessiz kalan herkes bu suça ortak olmaktadır devir tarafsız kalma devri değildir. Yalan ve iftira makinesine dönüşen bu şebekeye destek veren herkes Türkiye'nin önünü kesmeye ortaktır.

  Yıpratma amaçlı iddialar ve oyunlar karşısında sessiz kalırsam sorumluluğumu yerine getirmemiş olurum.

  İnanıyorum ki miletimiz bu yaşananların hesabını sorumlularından soracaktır. Bu millet ayağa kalktığında tam kalkar. Son zamanlarda yaptığımız operasyonlarda çok ciddi bedel ödetiyoruz. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir