Petrol
99.39
0.16%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
431.579
0.27%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi

  Bazı köşe yazarlarının kendisi adına racon kesmeye çalıştığını belirten Erdoğan, racon kesilecekse kendisinin keseceğini söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 20.08.2017 - 15:41

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda gündemi değerlendirdi.

  "BU DA BÖYLE BİLİNMELİ"

  Bazı köşe yazarlarının kendisi adına herkese ayar vermeye kalktığını gördüğünü belirten Cumhurbaşkanı, kendisinin buna ihtiyaç duymadığını ifade ederek "Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli." dedi.

  Erdoğan, kendisinin her şeyi açık ve net bir şekilde ifade ettiğini de sözlerine ekledi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi VİDEO

  ŞAHSIM ADINA RACON KESMEYE ÇALIŞIYORLAR

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

  Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Genellikle sosyal medya hesapları veya kimi köşe yazarları üzerinden başlatılan bu tartışmalarda, birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği, herkese ayar vermeye çalıştığı anlaşılıyor. Burada bir kez daha açık ve net olarak ifade ediyorum; benim, milletimle, partimle paylaşacağım bir düşüncem, bir teklifim, bir hissiyatım varsa, bunun yolları bellidir.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi #2

  RACONU BİZZAT KENDİM KESERİM

  Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli.

  DEĞİŞİM ASLA BİR TASFİYE DEĞİLDİR

  Kongre sürecimizde gerçekleştireceğimiz bu değişim asla bir tasfiye değildir. Bizim siyaset terbiyemizde vefa çok önemlidir. Ülkesine, şehrine, partisine hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızın emeğini, gayretini, fedakarlığını unutmadık, unutmayacağız. Kendisi yolunu şaşırıp başka mecralara yönelmediği sürece her arkadaşımızın bizim gönlümüzde ve yanı başımızda yeri vardır.

  BATI'YLA NE KONUŞMAMIZ GEREKİYORSA..

  Parti teşkilatlarımızda yaptığımız toplantılarda, tüm milletimizin gözü önünde konuşuyor, tartışıyor, mesajlarımızı ifade ediyoruz. Aynı şekilde dünya ve ülke meseleleriyle ilgili konularda da gerektiği her durumda görüşlerimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Batı'yla ne konuşmamız gerekiyorsa kapıların arkasında değil, milletin önünde, dünyanın önünde konuşuyoruz.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir