Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
499.569
-5.48%
1ºC
İstanbul
Kar 1 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun kadın bakan için söylediği sözlere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert bir tepki geldi.
  • Haber Merkezi
  • 06.04.2016 - 13:35

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na sert tepki #1

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili "Birilerinin önüne yatmış" şeklindeki skandal sözlerinin 'arkasında' olduğunu söylemişti.

  Kılıçdaroğlu'nun  sözleri tepki üstüne tepki alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan muhtarlar buluşmasında yaptığı konuşmasında Kılıçdaroğlu'nun sözleriyle ilgili şunları söyledi:

  "BU SİYASİ SAPIKLARI NE YAPACAĞIZ"

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan hanımefendiye, tekrar etmeye terbiyemin el vermeyeceği ifadelerle saldırıyor. TV haberlerinde bu sözler bip'lenerek veriliyor. Bakan hanımefendi hakkında çok çirkin ifadeler kullanıyor. Ana muhalefetin üzerinden siyaset yapmaya çalıştığı cinsi sapık, şu an cezaevinde ve yaptıklarının hesabını adalete veriyor. Peki bu siyasi sapıkları ne yapacağız.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki VİDEO

  "KASETLE GELEN KENDİSİ DEĞİL Mİ"

  Biz bunları hiç yerine koydukça çirkefliğin dozunu artırıyorlar. Bu kişi başında bulunduğu partinin de yüz karasıdır. Bir kasetle gelmedi mi partinin başına, kaset olayı olmasa partinin başına gelemeyecekti. Bunda yalanın her türlüsü var. Benim milletim adam gibi adam olana prim verir..

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Kılıçdaroğlu na sert tepki #2


  Görüş Bildir