Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
588.969
0.02%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bingöl konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bingöl konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, sarayın klozetlerinin altın kaplama olduğunu söyleyen ardından da "Ben öyle demedim" diyen Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.
  • Haber Merkezi
  • 03.06.2015 - 15:11

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın Bingöl konuşması #1

  Bingöl'de halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın klozetlerinin altın kaplama olduğunu iddia eden, Erdoğan'ın "Gel bak tuvaletlere" demesinin ardından "Ben öyle demedim" diyen Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi: "Çarkçı Kemal"

  BOŞUNA ÇARKÇI KEMAL DEMİYORLAR

  "Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı. Şimdi altın klozet kapağı yalanıyla bize yapıyorlar. Hemen cevabımızı verdik. Ben öyle demedim diyor. Çark etmeye başladı. Millet zaten boşuna "Çarkçı Kemal" demiyor.  Bu millete yutturamazsınız. Yine millete rezil oldular. Yarabbi şükür diyerek yoluna devam ediyor."

  Erdoğan: Boşuna Çarkcı Kemal demiyorlar İZLE


  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

  MENDERES YAPTIKLARINI CANIYLA ÖDEDİ

  "1982 anayasa referandumunda en yüksek hayır oyu veren Bingöl tarih yazmıştır. 2010 referandumunda da en yüksek evet oyunu vererek bir kez daha tarih yazmıştı.

  Bu millletin hafızası millete karşı hiçbir zulmü unutmaz. Sultanahmet Camii'nde Allah u Ekber, Allah u Ekber derken herkes hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Ezan-ı Muhammedi'yle yeniden kavuşmak milletimizi bu kadar mesut etmişti.

  Bursa'da ikindi ezanında 7 defa ezan okundu. Menderes bu yaptıklarını canıyla ödedi. Dün Menderes'i köpek, bebek iftirasıyla mahkeme karşısına çıkarmışlardı.

  PARALEL ÖRGÜT DARBECİLERİN YANINDA YER ALDI

  Ana muhalefetin genel başkanı, çıkmış paralel örgütün gazetesine şunu diyor; "Tek parti dönemi bundan daha iyiydi." Bunlar daha düne kadar birbirlerine neler söylüyordu.

  Bu paralel örgüt her zaman darbecilerin yanında yer aldı. O Pensilvanya'daki zat ne dedi: Başörtüsü fürüattır. İnziva için Amerika'ya gitti.

  BUNLARIN ASLI BOZUK

  "Taksim bizim Kabe'miz" diyenin bunlardan ne farkı var. İnziva için Amerika'ya gidenle Taksim'i Kabe olarak görenleri nerede buluşturuyorsun Yarabbi? Bunların aslı bozuk.

  Bunlar varlıklarını, darbecilere borçlu. Terör örgütünün partisinin başındaki zat ne dedi: Dökülün sokağa. 50 kişi öldü mü? Bunlar Kürt'ü Kürt'e öldürttü.

  BUNLAR NASIL BEN MÜSLÜMANIM DİYOR

  Çıkmış sözde 200 aydın, bunlar karanlık. Bu partiye destek veriyor. Diyanet, Kürtçe Kur'an-ı Kerim meali bastırdı. Diyor ki 1 tane bastırdı. Yalanı ortaya çıktı.

  Bunlar nasıl ben Müslümanım diyor? İmam - Hatipleri, Diyanet'i, din dersini kaldıracağım diyor.

  HANİ SİZ KADINA SAYGILIYDINIZ

  Savımızı şehit eden teröristler bunları destekliyor. Paralel örgüt, darbeci Doğan medyası, eşcinseller, Ermeni lobisi hepsi bunları destekliyor.

  Diyarabakır'da çocukları dağa kaçırılan anneleri arazözle su sıkarak kaçırdılar. Hani siz kadına saygılıydınız?"

  Kılıçdaroğlu'nun altın klozet çarkı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın Bingöl konuşması #2


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir