Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
468.819
-2.88%
17ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 17 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızılcahamam Kampı konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kızılcahamam Kampı konuşması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kızılcahamam Kampı'nda kapanış konuşmasında fitneye dikkat çekti. Fitnenin olduğu yerde bereket olamayacağını ifade etti.
  • AA & Ensonhaber
  • 06.10.2019 - 14:29

  AK Parti'nin 29. Kızılcahamam Kampı sona erdi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da AK Parti Kızılcahamam Kampı'nda kapanış konuşmasını gerçekleştirdi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şunlar:

  "FİTNE-FESATLA UĞRAŞMAYALIM"

  "Biz milletimize sürekli olarak hakikatleri anlatmaz, doğruları göstermezsek; yalan ve iftira dalgaları her tarafı işgal ediyor. Buradaki çalışmalarımızda şunu gördüm; fitne bayağı egemen. Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket çıkar. Bu bakımdan yapmamız gereken; işimize bakacağız, yolumuza devam edeceğiz. Fitne-fesatla uğraşmaktansa işlerimizi yapalım. Ülkemizde bizden beklenenin cevabını verelim.

  Erdoğan: Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket çıkar VİDEO

  Ülkemizde AK Parti ve şahsım söz konusu olduğunda her türlü yalanı, iftirayı üreten bir mekanizma ile bunun alıcısı bir kesim mevcuttur. AK Parti'ye saldıranların gayesi, yerine bir başka partiyi ikame etmek değil, temsil ettiği değerleri tümden yıkmaktır. Bu bakımdan verdiğimiz mücadele kendimiz için değil, milletimiz adınadır.

  AK PARTİ NE KADAR GÜÇLÜ OLURSA ÜLKEMİZ DE O KADAR GÜÇLÜDÜR

  İçinden geçtiğimiz dönemin gerçeği şudur, AK Parti ne kadar güçlü olursa ülkemiz de o kadar güçlüdür. Buna karşılık, AK Parti'nin zayıflaması demek Allah göstermesin, Türkiye'nin savunmasının zayıflaması demektir.

  BU MİLLET YÜZDE 51,5 İLE YENİ SİSTEMİ KABUL ETTİ

  (Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi) Birileri ne diyor hale bunu değiştirelim. Neyi değiştiriyorsun? Bu millet yüzde 51,5 ile yeni sistemi onaylamış kabul etmiş. Neyi kime soruyorsun? Biz millete sorduk. Arkada egemenlik kayıtsız şartsız milletindir yazacak. Senin kitabında egemenlik kayıtsız şartsız malum kişilere dağdakilere aittir.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın Kızılcahamam Kampı konuşması #1

  İSTANBUL VE ANKARA'DA MECLİSLER BİZDE

  Seçimlerin en tartışmalı yerleri en kuşkusuz Ankara ve İstanbul oldu. Belediye meclislerindeki tablo açık ara önde. Belediye meclislerini İstanbul'da da Ankara'da da Cumhur İttifakı yönetiyor. Bunu gündemde tutmamız gerekiyor. Ortada asla bir başarısızlık, telafi edilemeyecek bir yıkım olmadığını önce biz kabul edeceğiz ardından milletimize anlatacağız.

  AK PARTİ MİLLETİ TEK UMUDU OLMA VASFINI KORUYOR

  Biz laf üzerine laf koymak yerine eser üzerine eser koyduk. Yalandan ve iftiradan Rabbimize sığınarak milletimize karşı açık yürekli olmaya gayret etti. Yaptıklarımızla bu kifayetsiz muhterislerin gerçek yüzlerini milletmize gösterdik. Biz 17 yıldır her başarımızın gerisinde milletimizin desteği olduğunu bilerek bugünlere böyle geldik. Milleti hiçe sayanların günleri sayılıdır. AK Parti milletimizin tek umudu olma vasfını koruyor bundan endişeniz olmasın. Önümüzdeki dönemi en iyi şekilde değerlendirirsek bizi gelecekte daha büyük başarılar bekliyor.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın Kızılcahamam Kampı konuşması #2

  DÜN BİR UKALA GÜVENLİ BÖLGEYİ ABD PLANLAMIŞ DİYOR...

  Bu ülkeye en büyük hizmetleri AK Parti getirmiştir, bundan sonra yapılacakları da AK Parti yapacaktır. Milletimiz yeni hizmetlerin sabırsızlığı içerisindedir. Dün bir ukala güvenli bölgeyi ABD kendisi planlamış diyor. Erdoğan ile bir alakası yokmuş. Sayın Obama'ya nerelerin güvenli bölge olabileceğini söyleyen şahsım. Daha sonra Trump bizim dediğimiz noktaya geldi. Sonra Fırat'ın doğusundan çekilmeyi gündeme getirdi. Ama yanındakiler talimata uymuş değiller. PKK-PYD-YPG burada cirit atıyorlar. Irak üzerinden buralara gelen 30 bin TIR silah yüklü araçlar kime geliyor, neden geliyor? Bunun hesabını sormak bizim hakkımızdır. 911 kilometre sınır bize ait. Tedbirimizi buna göre almak zorundayız. Güvenli bölge olarak söylediğimiz yerler Sayın Trump'ın 20 mil diye hitap ettiği 30-32 kilometrelik derinlik bizim durumumuzun ne olduğunu göstermesi bakımından çok önemli."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir