Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
589.288
-1.12%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

  Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

  Bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir ilk yaşandı. Askeri selamlamak için alana gelen Erdoğan Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılandı.
  • 15.01.2015 - 11:26

  Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geldi. Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i törenle karşıladı.

  TRT'NİN ERTUĞRUL DİZİSİNDE DİRİLİŞ MÜZİĞİ ÇALINIYOR

  Türklerin destansı müziği Dombra'nın farklı bir versiyonu TRT'nin Diriliş Ertuğrul dizisini müziği olarak kullanılıyor. Aliyev'i karşılama töreni öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan askeri selamlarken TRT'nin dizisinde kullanılan Osmanlı Diriliş Marşı çalındı.

  Cumhurbaşkanı'na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE

  Cumhurbaşkanı na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE #1

  ERDOĞAN'A DİRİLİŞ MARŞI İLE KARŞILAMA

  Aliyev'in karşılama töreninde, 16 Türk devletinin askerleri bu kez dışarıda yerlerini aldı. Törende 16 Türk askerinden sonra bir ilk daha yaşandı. Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Bando Birliği, kendilerini selamlamak üzere alana gelen Erdoğan'a Osmanlı Diriliş Marşı'nı çaldı.

  Diriliş Ertuğrul Dizisi Müziği ve Muhteşem Klibi İZLE

  16 TÜRK ASKERİNDEN SONRA BİR İLK

  Geçtiğimiz günlerde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı karşılama töreninde bir ilk yaşanmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mahmud Abbas 16 Türk devletini temsil eden askerlerin bulunduğu merdivenin önünde el sıkışarak basın mensuplarına poz vermişti.

  Cumhurbaşkanı na Osmanlı Diriliş Marşı ile karşılama İZLE #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir