Dolar
6.8661
0.0728%
Euro
7.7607
0.1484%
Altın
1794.51
-0.4946%
Borsa
114808.56
-0.8506%
G. Altın
396.251
-0.4259%
Bitcoin
63328.92
-0.5558%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C
  Damatsız düğün yapan Özlem Yet ortadan kayboldu

  Damatsız düğün yapan Özlem Yet ortadan kayboldu

  Kocaeli'nde görev yapan Coğrafya Öğretmeni Özlem Yet'in "Düğün için damat şart değil" diyerek tek başına düğün yapması olay oldu.
  • 28.06.2014 - 10:57
  Damatsız düğün yapan Özlem Yet ortadan kayboldu

  Damatsız düğün yapan Özlem Yet ortadan kayboldu #1

  38 yaşındaki Özlem Yet, eşine az rastlanır bir kır düğününe imza attı. Gelin arabası süslendi, kuaföre gidilip gelin saçı yapıldı, konuklar davet edildi, yenildi, içildi, hatta göbek atılıp takı töreni bile yapıldı. Eksik olan tek şeyse damattı!

  Kocaeli'nin İzmit İlçesi Sabancı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Özlem Yet hayalindeki gelinliği giydikten sonra, ''Çok mutlu ve heyecanlıyım. Beni yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ediyorum'' dedi. Damatsız gelin adet olduğu üzere masaları tek tek dolaşıp davetlilere 'hoşgeldiniz' dedi, konuklar da org eşliğinde oynayarak eğlendi. Peki böylesi sadece filmlerde görülen damatsız düğün olur mu?

  Özlem öğretmen damatsız düğün yaptı

  DÜNYA İLGİNÇLEŞİYOR İNSANLAR İLGİNÇLEŞİYOR

  AHT'den Bülent Günal'a konuşan Başkent kadın Platformu Başkan Yardımcısı Berrin Sönmez, damatsız düğün için şu değerlendirmede bulundu:

  ''İnsanlar ilginçleşiyor, dünya ilginçleşiyor neticede hayata bakış değişiyor. İnsanlar her geçen gün daha da bireyselliğe yöneliyor ve kendi duyguları özelinde hayatı anlamlandırmaya çalışıyor. Bu haberdeki hanım toplumsal bir ritüeli kendi duyguları özelinde yaşamak istemiş olabilir. Oysa insanların birey olarak hayata ve dünyaya karşı çok büyük sorumlulukları var. Bir yetimin başını okşamak, şiddet gören bir insana yardım etmek gibi. İşte insanlar dünyaya karşı sorumluluklarını unuttuğu zaman, toplumsal sorumluluklar ön planda olmuyor ve böyle ilginçlikler yaşanabiliyor.''

  ORTADAN KAYBOLDU

  Öte yandan damatsız düğün medyada geniş yer bulunca, Özlem Yet cep telefonunu ve sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki adresini kapatarak ortadan kayboldu.

  Kocaeli'nde yaşayan Özlem Yet damatsız düğün yaptı 

  Damatsız düğün yapan Özlem Yet ortadan kayboldu #2

  Görüş Bildir