Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.405
3.63%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Darbe şehitleriyle alay eden Nurşen Mazıcı hala görevde

  Darbe şehitleriyle alay eden Nurşen Mazıcı hala görevde

  Darbe girişimini canı pahasına engelleyen şehitlere hakaret eden Nurşen Mazıcı, görevine devam ediyor.
  • Haber Merkezi
  • 29.01.2017 - 14:39

  15 Temmuz'da yaşanan FETÖ'cü darbe girişimini canları pahasına durduran vatandaşlara “248 kişi öldürüldü, ben şehit demiyorum” sözleriyle hakaret eden Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurşen Mazıcı’nın halen görevde olduğu ortaya çıktı.

  Darbe şehitleriyle alay eden Nurşen Mazıcı hala görevde #1

  HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDIĞI DUYURULMUŞTU

  Prof. Mazıcı’nın bu sözleri sonrası tepki toplamış, görev yaptığı üniversite Mazıcı hakkında soruşturma başlatıldığını duyurmuştu.

  Ülkemizin geleceği için kendi geleceklerinden geçen kahramanlara çirkince hakaret eden Mazıcı’nın hakkında açılan soruşturmaya rağmen halen görevine devam etmesi tepkilere sebep oldu.

  Nurşen Mazıcı demokrasi şehitlerini aşağıladı VİDEO

  GÖREVİNE DEVAM EDİYOR

  YeniAkit'ten Harun Sekmen'in haberine göre, daha önce Osmanlı padişahlarına hakaret eden, her fırsatta İslami değerlere kin kusan, akademisyen kimliğinin ardına saklanarak milletin değerlerine zehirli dilini saplayan ve son olarak da 15 Temmuz akşamı milletin iradesine darbe yapmak isteyen FETÖ’cü alçaklara karşı bedenini siper eden kahramanlarımıza, “248 kişi öldürüldü, ben şehit demiyorum” diyerek hakaret eden Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurşen Mazıcı, hakaretine rağmen devletin ekmeğini yemeye devam ediyor.

  6 AY GEÇTİ

  15 Temmuz FETÖ’nün darbe girişiminden kısa bir süre sonra katıldığı bir TV programında, darbe güzellemeleri yapan, daha sonra hızını alamayarak, hainlerin kurşunları ile şehit olan 248 vatandaşımıza hakaret edince canlı yayından kovulan, akabinde ise üniversite yönetimi tarafından hakkında soruşturma açıldığı duyurulan Mazıcı’nın aradan geçen 6 aylık süreye rağmen görevine devam etmesi, soruşturma neden hâlâ sonuçlanmıyor sorusunu da beraberinde getirdi.

  Darbe şehitleriyle alay eden Nurşen Mazıcı hala görevde #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir