Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.027
0.43%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Davutoğlu Karaman'daki cinsel istismarla ilgili konuştu

  Davutoğlu Karaman'daki cinsel istismarla ilgili konuştu

  Ahmet Davutoğlu: Karaman'daki caninin gerekli cezayı alması için bu çocukların, bu davanın takipçisi olacağız.
  • 25.03.2016 - 16:16

  Davutoğlu Karaman daki cinsel istismarla ilgili konuştu #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Manisa'da yaptığı toplu açılış töreni konuşmasında, son günlerde gündeme oturan ve Ensar Vakfı'nda görev almış bir öğretmenin, 10 çocuğa tecavüz ettiği haberleriyle ilgili ilk kez konuştu.

  CİNSEL İSTİSMAR DAVASININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

  Davutoğlu şunları söyledi:

  Karaman'daki caninin gerekli cezayı alması için bu çocukların, bu davanın takipçisi olacağız. Bu canavarlıktan istifade etmek isteyenler de var. Bunlar da görülmeli. Bir vakfı karalamak için kullanıyorlar. Biz Ensar Vakfı'nın dünyaya ve ülkemize yaptığı hizmetleri biliyoruz.

  Davutoğlu Karaman'daki cinsel istismarla ilgili konuştu VİDEO

  İNSAN BİLE DİYEMEM, AŞAĞILIK MAHLUK

  Çocuklarımıza yönelik istismara karşılık bu cani sapığın hak ettiği ceza, ne yazık ki Ceza Kanunu'muzda yok ama tüm milletimiz emin olsun ki bu caniye gereken cezanın verilmesi için bu davanın ve bu çocukların hukukunun takipçisi olacağız. Hiçbir çocuğun herhangi bir caninin sapığın elinde böylesine mağdur edilmesine izin vermeyiz. İnsanın yüz kararı olan bu şahıs bir daha gün yüzü görmeyecek. Bu olayın kendisi bir insanlık ayıbıdır. Olaydaki faile ben insan bile diyemem. Bu aşağıların aşağısı bir mahluktur. Kim bir çocuğa elini uzatırsa o bütün insanlığın en aşağılık mahluğudur. Buna izin vermedik vermeyiz.

  EĞER BİR KİŞİNİN HUKUKUNA FARKLI BAKARSAK BU GÖZLER BİZE HARAM OLSUN

  Eğer kendi kızımızı ve oğlumuzu, herhangi bir vatandaşın kızının ve oğlunun hukukundan ayırırsak, onlara daha fazla bir muhabbetle bakarsak, bu gözler bize haram olsun.

  BİR SAPIK ÜZERİNDEN RANT DEVŞİRMEYE ÇALIŞANLAR VAR

  Her bir çocuğu aynı muhabbetle seviyoruz. Lakin bir sapık üzerinden içeride ve dışarıda siyasi rant devşirmeye çalışanlar var. Bunları da görmemiz lazım, bu da ayrı bir çocuk istismarıdır."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir