Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.901
-0.34%
19ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 19 C

  Davutoğlu Mustafa Koç'un vefatıyla ilgili konuştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, iş adamı Mustafa Koç'un vefatıyla ilgili ailesine başsağlığı diledi.
  • İHA
  • 21.01.2016 - 15:39
  Davutoğlu Mustafa Koç'un vefatıyla ilgili konuştu

  Davutoğlu Mustafa Koç un vefatıyla ilgili konuştu #1

  Dünya Ekonomik Forumu yıllık toplantıları için İsviçre’nin Davos kasabasında bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’la ilgili açıklamada bulundu.

  "Davos’ta temaslarımızı yürütürken gerçekten hepimizi üzen bir haber aldık. Sayın Mustafa Koç’un vefatı" diyen Davutoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

  Davutoğlu Mustafa Koç'un vefatıyla ilgili konuştu VİDEO

  "ÖNEMLİ BİR KAYIP, ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM"

  "Hastaneye kaldırıldığı andan itibaren takip ediyorduk. Ben de sayın Ali Koç’u aradım, babaları sayın Rahmi Koç’la birlikteydiler. Taziyelerimi ifade ettim. Koç ailesi Türkiye’de ekonomik büyümenin, sanayileşmenin ve bütün bu süreçlerin merkezinde yer almıştır. Aile geleneği olarak da sayın Mustafa Koç Türkiye’nin kalkınması, sanayileşmesi bağlamında çok önemli katkılar yapmış bir isimdi. Şahsi olarak da tanıdığım şekliyle hep pozitif ve olumlu bakan yönüyle de iyi bir örnek teşkil etmişti iş dünyasına. Ben kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Başta sayın Rahmi Koç olmak üzere bütün aileye taziyelerimi sunuyorum. Önemli bir kayıp. İnşallah onun aile içinde sürdürmekte olduğu çalışmalar başarılı bir şekilde devam eder. Ben tekrar Allah’tan rahmet diliyorum"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir