Euro
15.4067
0.58%
Dolar
13.5755
0.34%
Altın
793.1190
0.46%
Borsa
1,988.16
0.42%
Bitcoin
570.025
-0.55%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C
  Devlet Bahçeli Paralel Yapı'yı sert sözlerle eleştirdi

  Devlet Bahçeli Paralel Yapı'yı sert sözlerle eleştirdi

  "Paralele teslim edecek bir partimiz yoktur" diyen Devlet Bahçeli, paralel yapıya seslenerek "Ne yaşadıysanız müstahak" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 12.04.2016 - 11:09

  Mahkemenin Kurultay kararını dedğerlendiren Devlet Bahçeli, paralel devlet yapılanmasına sert sözlerle tepki gösterdi:

  NE YAŞADIYSANIZ MÜSTAHAK

  "Olağan takvimi beklemek yerine olağanüstü kurultay beklemekte samimiyet aramamalıyız. Şimdiden yapay bayram havalarına tevessül edenleri tek tek fark ediyorum. MHP'ye nüfus etmek isteyen okyanus ötesi kaçkınlarının paralel artıklarının mutluluğunu da izliyorum. Kendi kurumlarına kayyum atandığında kıyamet koparan zümreye diyorum ki bugüne kadar ne yaşadıysanız müstahaktır. Bunlar ikiyüzlüdür.

  Devlet Bahçeli Paralel Yapı'yı sert sözlerle eleştirdi İZLE

  BUNLAR DİNİ PARAYA DÖNÜŞTÜREN ABD'NİN KUKLASI

  Bunlar dini paraya dönüştüren ABD'nin kuklası, islamiyetin yüzkaralarıdır. Kimse boşuna heveslenmesin. Bulanık suda balık avlamasın. Bizde tertiplere tamam diyecek acziyet yoktur. Türkiye'nin onca gündemine rağmen tartışmaların odağında MHP'nin yer alması partimizin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

  ANKARA - WASHİNGTON - PENSİLVANYA= MHP DÜŞMANLIĞININ ÜÇGENİ

  Ankara, Washington, Pensilvanya arasında MHP düşmanlığının üçgeni kurulmuştur. Kurultay tavirleri kılığında işbaşındalar. MHP'yi geçmişte harekete geçirmek isteyen grup başarısızlığa uğramıştır."


  Görüş Bildir