Euro
15.2355
-0.43%
Dolar
13.5223
0.11%
Altın
801.2900
0.10%
Borsa
1941
1.61%
Bitcoin
499.194
8.04%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C
  Devlet Bahçeli Tunceli Valiliği önünde konuştu İZLE

  Devlet Bahçeli Tunceli Valiliği önünde konuştu İZLE

  MHP Lideri Devlet Bahçeli valiliği ziyaretinin ardından kameraların karşısına geçerek, "İşte buradayım Davutoğlu" dedi.
  • 28.11.2014 - 11:16

  bahceli

  MHP Lideri Devlet Bahçeli Tunceli Valiliği önünde yaptığı konuşmada  Tunceli'ye gelmelerini yabancı, hasım bir ülkeye gelmeleri gibi engellenmeye çalışıldığını söyledi.

  "İŞTE BURADAYIM DAVUTOĞLU"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kendisine cesaret okuduğunu ve cesaretini sınadığını hatırlatan Bahçeli, "Başbakan öylesine çıldırmıştı ki, söylediklerinizi Tunceli'de söyle demişti. İşte Tunceli'deyim. Devlet devletiyle, devlet milletiyle Tunceli'dedir" dedi.

  Devlet Bahçeli: İşte Tunceli'deyim Davutoğlu İZLE

  Bahçeli devamında şunları söyledi;

  "Biz Türk vatanının her yöresinde şeref ve namus mücadelesiyle ülkülerimizi anlatıyoruz. Davutoğlu öğrenemediyse buradan hatırlatıyorum: "Milliyetçi Harekette mangal gibi bir yürek; demir dağları eritecek kadar cesaret vardır. Sorumsuz zihniyetlerin bizimle aşık atması, iddialaşması mümkün değildir. Devleti yıkmaya çalışan hiçbir girişime müsaade gösterilemez."

  Devlet Bahçeli Tunceli'de GALERİ

  Devlet Bahçeli Tunceli Valiliği önünde konuştu İZLE #2

  Devlet Bahçeli: İsyana karışanlar devrin teröristleridir İZLE

  İSYAN-TERÖRİSTLER DEDİ

  Bahçeli ayrıca, Davutoğlu'nun "Ankara'da söylediklerini git Tunceli'de de söyle" sözleri üzerine 1937-38 yılında Tunceli'de çıkan olayların bir istan olduğunu, buna karışanların ise devrin teröristleri olduğunu söyledi.

  Devamında Davutoğlu'na seslenen Bahçeli, şu sözlerle konuşmasını noktaladı:

  "Ben Tunceli’de olduğuma göre devlet devletinin her yerinde sapa sağlam durduğuna göre Başbakan ne yapacaktır. Bu şahsiyet bundan sonra nasıl Başbakanlık yapacaktır. Davutoğlu erdemli davranıp istifa ederek kalan haysiyetini kurtarabilecek midir? Devlet diz çökmez. Devletin el etek öpeceğini iler i süren Başbakan’a diyorum ki devlet el de etek de öpmez."

  Devlet Bahçeli Tunceli Valiliği önünde konuştu İZLE #3


  Görüş Bildir