Petrol
84.88
2.44%
Euro
17.7062
-0.16%
Dolar
18.4485
-0.14%
Altın
964.83
0.19%
Borsa
3266
0.17%
Bitcoin
354.832
-0.53%
22ºC
İstanbul
Yağmur 22 C
  DTCF'de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE

  DTCF'de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE

  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde (DTCF) çıkan olaylar nedeniyle eğitim öğretime 3 gün ara verildi.
  • 17.11.2014 - 16:06

  ankara

  Cuma günü Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'nde okul çıkışında karşıt görüşlü öğrenciler arasında kavga çıkmıştı. Öğrenciler birbirlerine taş ve soda şişeleriyle saldırmıştı. Polis ekipleri, kavga eden gruplara biber gazı ile müdahale etmişti.

  Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Cuma günü okul çıkışında karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan kavga sürüyor. Sıhhiye kampüsündeki fakültede olaylar bugün de devam etti.

  DTCF'de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE

  DTCF de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE #2

  DTCF de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE #3

  DÖNER BIÇAĞI VE PALAYLA OKULA GELDİLER

  Sabah saatlerinde fakülteye, üzerlerinde döner bıçağı ve paylayla aranmadan girmek isteyen bir gruba özel güvenlik izin vermedi. Zorla içeriye giren gruba, bölgede daha önceden güvenlik önlemi alan çevik kuvvet ekipleri müdahale etti.

  DTCF de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE #4

  "OKUYUN ADAM OLUN!.."

  Müdahale sırasında yaklaşık 10 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan bir grup öğrencinin ekip otosuna bindirileceği sırada öğrencilerin yanına gelen yaşlı bir kadın, "Okuyun adam olun adam." diyerek tepki gösterdi.

  3 GÜN TATİL

  Grubun bir bölümünün fakülte girişinde beklediği sırada okulda eğitim öğretime 3 gün ara verildiği duyurusu kapıya asıldı.

  DTCF de olaylar nedeniyle eğitime ara verildi İZLE #5

  Çevik Kuvvet ekiplerinin, fakülte önündeki grubu uzaklaştırmasının ardından okul önünde bekleyen diğer grup da bölgeden ayrıldı.


  Görüş Bildir