Euro
15.2142
-0.67%
Dolar
13.4083
-0.90%
Altın
793.8700
0.56%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
568.043
-0.60%
1ºC
İstanbul
Açık 1 C

  Erdoğan 500 bin kişiye bayram tebrik kartı yolladı

  Başbakan Erdoğan, her bayram olduğu gibi bu bayramda da tebrik kartı gönderme geleneğini sürdürdü.
  • 18.08.2012 - 14:30
  Erdoğan 500 bin kişiye bayram tebrik kartı yolladı

  Erdoğan 500 bin kişiye bayram tebrik kartı yolladı #1

  Başbakan Erdoğan, bayram tebrik kartı gönderme geleneğini Ramazan Bayramı'nda da sürdürdü. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, başta Cumhurbaşkanı Gül ve TBMM Başkanı Çiçek olmak üzere tüm devlet protokolündeki isimlere, şehit ve gazi yakınlarına, 52 bin muhtara, tüm il genel meclisi ve belediye meclisi üyelerinin de aralarında bulunduğu toplam 500 bin kişiye bayram tebrik kartı gönderdi.

  Başbakan Erdoğan, bayram tebrik kartı gönderme geleneğini Ramazan Bayramı'nda da sürdürdü. Erdoğan, devlet protokolünün en üst kademesinde bulunan Cumhurbaşkanı Gül ve TBMM Başkanı Çiçek'e, gönderdiği tebrik kartında, ''Ramazan Bayramı'nızı şahsım ve Bakanlar Kurulu üyeleri adına içtenlikle kutlar, derin saygılarımın kabulünü arz ederim'' ifadelerini kullandı.
  ''Aydınlık yarınlara ilerleyeceğiz'' Başbakanlık Özel Kalem Müdürlüğü'nün ilgililere ulaştıracağı kartlarda Erdoğan, ''Sizlerin destekleriyle, sizlerin hayır dualarıyla, geride bıraktığımız 10 yıl içinde Türkiye'ye aziz milletimize çok büyük hizmetler kazandırmanın mücadelesi içinde olduk. Bundan sonra da ülkemize ve aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz'' mesajı verdi.

  Erdoğan imzalı tebrik kartında, ''Türkiye'nin büyümesinden, kalkınmasından, bölgesinde ve dünyada güçlü bir ülke olmasından rahatsız olanların kirli oyunlarına ve insanlık dışı saldırılarına boyun eğmeden, özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı koruyarak, birliğimizi, kardeşliğimizi daha da güçlendirerek inşallah aydınlık yarınlara ilerleyeceğiz'' ifadeleri yer aldı.

  ADRESLERE BAYRAM SONRASINDA ULAŞABİLİR

  500 bin kişiye gönderilecek Tebrik kartları, tüm devlet protokolü, şehit ve gazi yakınları, 52 bin muhtar, tüm il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, Başbakanlık İletişim Merkezi'ne başvuruda bulunan vatandaşlar ve Erdoğan'a bayram tebriği gönderenlerin de aralarında bulunduğu toplam 500 bin kişiye gönderiliyor. Yetkililer, sayının yüksek olması sebebiyle bazı kartların bayram sonrasında adreslere ulaşabileceğini belirtti.


  Görüş Bildir