Petrol
110.91
0.00%
Euro
17.0541
0.11%
Dolar
15.9312
0.04%
Altın
950.07
0.14%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
474.252
-1.68%
17ºC
İstanbul
Hafif yağmur 17 C
  Erdoğan ile Şafak Pavey'in görüntüleri ortaya çıktı

  Erdoğan ile Şafak Pavey'in görüntüleri ortaya çıktı

  Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Şafak Pavey ile çekilmiş bazı fotoğrafları ortaya çıktı.
  • 05.11.2013 - 09:13

  Erdoğan ile Şafak Pavey in görüntüleri ortaya çıktı #1

  İsviçre’de geçirdiği kaza sonrasında sol kolu ve bacağını kaybeden CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey ile annesi Ayşe Önal’ın birlikte kaleme aldıkları '13 numaralı Peron' da ilginç öyküler  bulunuyor. Öykülerden biri de Başbakan Erdoğan ve Şafak Pavey'i konu alıyor.

  İŞTE O FOTOĞRAFLAR


  Şafak Pavey'den başörtüsü yorumu - izle

  GEÇİRDİĞİ KAZAYA ATIFTA BULUNMUŞTU

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, geçen Perşembe günü TBMM Genel Kurulu’nda ilk kez başörtülü vekillerin de yer aldığı toplantıda yaptığı konuşma ile 19 yaşında iken 22 Mayıs 1996’da başından geçen bir kaza nedeniyle meydana gelen engelli olma durumuna da atıfta bulunup, 'Bu konuşmayı, Meclis’te pantolon giymesi, bir erkek vekil tarafından engellenmiş, bir kadın vekil olarak yapıyorum. Olmayan bacağı, erkekler tarafından siyaset sohbetine dönüştürülen biri olarak yapıyorum.' ifadelerini kullanmıştı.

  BAŞBAKAN ERDOĞAN'DAN ŞAFAK PAVEY'E ZİYARET

  Şafak Pavey, annesi Ayşe Önal ile birlikte 13 numaralı Peron isimli kitapta kaza ve sonrasında yaşadıklarını anlattı. Kitabın içeriğinde hastaneye gelen ziyaretçilere de yer verildi. Ziyaretçiler arasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın da bulunduğu belirtiliyor. Ayşe Önal kitapta o anları, 'O tarihte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile beraberindeki 20 kişilik bir ekiple hastanede ziyaret etti. 10 dakika süren ve sıcak bir havada geçen ziyarette Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan, Şafak Pavey’e moral verdi. Tayyip Erdoğan o sırada odada bulunan Pavey’in kardeşi Mehmet’i kucağına alarak sevdi' ifadeleri ile anlatıyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir