Euro
10.7883
0.35%
Dolar
9.2438
0.35%
Altın
531.75
0.75%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
595.500
-0.30%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 10 C

  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin

  Ankara'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Netanyahu'nun Türkiye hakkında söylediklerine sert cevap verdi.
  • Haber Merkezi
  • 13.03.2019 - 14:40
  • Güncelleme : 13.03.2019 - 14:40
  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pursaklar'da düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. Açılış törenine vatandaşlar ilgi gösterdi.

  Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

  "Bu seçimlerde ezan düşmanlarına esaslı bir ders vermenizi bekliyorum. Bu seçim bir beka seçimidir. Bu seçimde bunlara gereken dersi vermeliyiz. Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanalar bunlar CHP ile el ele. Belgeyle konuşuyorum. Şu anda Bay Kemal bunlarla el ele mi, kol kola mı, sandığa beraber gidiyorlar mı? Ankara'da Bay Mansur bunlarla birlikte mi? 4'lü çete; CHP, HDP, sözde İyi Parti ve Saadet. Sizden hep beraber dersinizi orada verin.

  EY NETANYAHU KENDİNE GEL

  İsrail durur mu, Mescid-i Aksa'yı postallarıyla kirletmeye cüret ettiler. Şimdi de İsrail'in başındaki o soyguncu, soygundan yargılanıyor. Bu adam şimdi 'Türkiye'de gazeteciler cezaevinde, bize ders vermesin'. Ey Netanyahu kendine gel, sen zalimsin. 7 yaşındaki o yavruları öldüren bir zalimsin. 7'den 70'e kıyan bir zalimsin.

  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin #1

  KUDÜS BİZİM DAVAMIZ

  Sen bizim oradaki kutsal mabedimizi, postallarıyla senin askerin, polisin buralara giriyor. Tahrik etme! Biz bu ülkede hiçbir Musevi'ye zulmetmedik. Biz tahrik etmeyin, biz bu oyuna gelmeyeceğiz ama bunun hesabını uluslararası camiada soracağız. Kimse bize Kudüs davasını unutturamaz. Dışişleri Bakanıma talimatı verdim, bütün uluslararası görüşmeleri sürdürüyor.

  PKK'LILARI SIZDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR

  Varsa bu bayraktan rahatsızlığı olan, gidip istediği paçavranın altında ölebilir. Ama biz burada olacağız. Ezan ve bayrak düşmanları kendisine yeni çatı buldu. CHP çatısı altında, adı iyi kendisi kötü bir partinin altında PKK'lıları sızdırmaya çalışıyorlar. Bunları belediye meclis üyesi gösterdiler.

  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin #2

  Bunlar elbette Kandil'e çalışacaklar. Biz çukur eylemlerinden sonra belediyelerden PKK'yı temizlemeye çalışırken, bunlar belediyeye taşıyor. Bunlar milleti kendileri gibi kör zannediyor.

  BU İTTİFAK KARANLIK BİR İTTİFAK

  Seçim sürecinde ittifaklarını delikanlıca ortaya koyamayanlar Ankara'yı nasıl açık yüreklilikle yönetecekler. Bugün Ankara'da 6'ncı ilçe mitingini yapıyoruz. Cumhur İttifakı'yız ya oradayız. Büyük Ankara mitingini 23 Mart'ta yapacağız. Seçimden birkaç gün önce, yine Ankaralı kardeşlerimizle olacağız. Bu ittifak karanlık bir ittifaktır.

  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin #3

  Bay Kemal, bir koltuğa oturdu mu bir daha kalkmasını bilmiyor. 31 Mart'ta öyle bir ders verelim ki, CHP'ye oy veren kardeşlerimizi de bu adamdan kurtaralım."

  Erdoğan: Netanyahu sen zalimsin #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir