Petrol
88.16
3.03%
Euro
19.7016
0.37%
Dolar
18.6365
0.01%
Altın
1.076
-0.09%
Borsa
4991
0.00%
Bitcoin
326.244
1.55%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C
  Erdoğan, Pakistan Meclisi'ne hitap etti

  Erdoğan, Pakistan Meclisi'ne hitap etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, hitabında FETÖ ile mücadelede Türkiye'nin yanında olduğı için Pakistan'a teşekkür etti.
  • 17.11.2016 - 12:27

  Erdoğan, Pakistan Meclisi ne hitap etti #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Meclisi'ne hitap ederek, "Pakistan, Fetullahçı Terör Örgütü FETÖ'nün faili olduğu 15 Temmuz darbe girişimi karşısındaki duruşuyla, ikinci Kurtuluş Savaşı'nda da Türk milletinin yanında yer aldığını göstermiştir." dedi.

  Erdoğan, Pakistan Meclisi'ne hitap etti VİDEO

  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

  "DEAŞ'IN İSLAM İLE ALAKASI YOKTUR"

  El Kaide ve onun bir parçası olarak ortaya çıkan DEAŞ gibi terör örgütleri Müslümanlara zarar veren, İslam'a karşı yürütülen savaşın aracı olan yapılardır. Şu anda Türkiye olarak bizler DEAŞ'a karşı çok ciddi bir mücadele veriyoruz. Bu mücadeleyi şu anda hem içeride hem Suriye'de hem Irak'ta veren bir ülke konumundayız. Bu mücadeleyi yılmadan, usanmadan vermeye devam edeceğiz. Çünkü bu örgütün İslam ile yakından uzaktan alakası yoktur. İslam'a bunların verdiği zararı kimse vermiyor.

  "BU KATİL SÜRÜLERİNİ SÖKÜP ATMALIYIZ"

  Müslüman, bir sokulduğu yerden bir daha sokulmamalıdır diye inanıyorum. Müslüman kanı dökmekten başka hiçbir maharetleri olmayan bu katil sürülerini, en kısa zamanda İslam aleminden ve tüm dünyadan söküp atmalıyız. Aksi takdirde ne Türkiye ne Pakistan ne İslam dünyası ne de insanlık huzura kavuşacaktır.

  Erdoğan, konuşmasının ardından ayakta alkışlandı

  Erdoğan, Pakistan Meclisi ne hitap etti #2

  "MEZHEPÇİLİĞİ ORTADAN KALDIRMALIYIZ"

  Terör örgütleri, Müslümanlar arasındaki tefrikaları, farklılıkları kaşıyarak kendilerine taban bulmaya çalışıyorlar. Müslümanları yaşadıkları bu zelil durumdan kurtarmak için İslam toplumlarının arasında kol gezen mezhepçilikten etnik ayrımcılığa kadar tüm istismar vesilelerini ortadan kaldırmalıyız.


  Görüş Bildir