Petrol
110.14
-1.26%
Euro
16.21
0.59%
Dolar
15.54
0.42%
Altın
921.68
0.00%
Borsa
2419
0.00%
Bitcoin
471.295
-1.79%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C
  Erdoğan'dan AB'ye PKK çadırıyla ilgili tepki

  Erdoğan'dan AB'ye PKK çadırıyla ilgili tepki

  Erdoğan, Avrupa Birliği'nin başkenti Brüksel'de açılan PKK çadırı için hem AB'ye hem Belçika'ya tepki gösterdi.
  • 20.03.2016 - 18:10

  Erdoğan dan AB ye PKK çadırıyla ilgili tepki #1

  Avrupa'nın Başkenti olarak bilinen Brüksel'de terör örgütü PKK'nın çadır açmasına izin verilmesiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Bunlardan dost olmaz' dedi.

  O PAÇAVRALARI ORADA NASIL SALLANDIRIRSINIZ

  "Ne deseler beğenirsiniz? 'Düşünce özgürlüğü'. Bu nasıl bir düşünce özgürlüğü ki Paris'te olduğu zaman kıyamet koparıyorsunuz. Peki Ankara veya İstanbul'da olduğu zaman niye rahatsız olmuyorsunuz? Hatta daha ileri gidip Sayın Başbakana 'Cumhurbaşkanınız da böyle konuştu, bize oradan böyle böyle dedi'. Ne diyecektim? Alkışlayacak mıydım sizi? Güzel yapıyorsunuz, bunu mu diyecektim. O paçavraları oralarda sallandırdığınız sürece, bizden bu ifadeleri duyacaksınız, duyurmaya da devam edeceğiz.

  BÖYLE DOST MU OLUR

  Sayın Başbakan oradayken indirdiler paçavrayı, bu konuşmalardan sonra. Brüksel'den ayrılınca tekrar paçavrayı astılar, o teröristlerin resimlerini tekrar koydular. Bunlar nasıl dost ya, böyle dost olur mu? Bugün de Sayın Başbakan'a söyledim, dışişleri vs. bunlarla hemen yoğun bir şeye girsinler diye, nitekim girdiler. Niye? Arkadaşlar, dost, dostluğunun gereğini yapacaktır.

  HADLERİNİ BİLDİRMEK HAKKIMIZDIR

  Biz dostları çoğaltmaya niyetliyiz. Düşmanı da azaltmaya niyetliyiz. Ama bunları bilmeyenlere de haddini bildirmek bizim hakkımızdır diye düşünüyorum.

  Erdoğan dan AB ye PKK çadırıyla ilgili tepki #2

  Erdoğan dan AB ye PKK çadırıyla ilgili tepki #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir