Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
296.246
2.78%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C
  Erdoğan'dan HDP'nin İstanbul adaylarına tepki İZLE

  Erdoğan'dan HDP'nin İstanbul adaylarına tepki İZLE

  Başbakan Erdoğan, HDP'nin İstanbul Eşbaşkan adayları Sırrı Süreyya Önder ve Pınar Aydınlar'ın "Başkan olunca 3. köprüyü yıkacağız" açıklamalarına tepki gösterdi.
  • 19.03.2014 - 14:54

  Erdoğan dan HDP nin İstanbul adaylarına tepki İZLE #1

  Başbakan Erdoğan, yerel seçimlere 11 gün kala CHP'nin kalesi olarak bilinen Edirne'de halka hitap etti. Selimiye Meydanı'nda düzenlenen mitinge katılım yoğun oldu. 

  Erdoğan dan HDP nin İstanbul adaylarına tepki İZLE #2

  Erdoğan dan HDP nin İstanbul adaylarına tepki İZLE #3

  HDP ADAYLARINA TEPKİ GÖSTERDİ

  HDP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayları Sırrı Süreyya Önder ve Pınar Aydınlar, İstanbul sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini açıklamıştı. Ortak açıklamada "Çılgın projeleri iptal edip 3. köprüyü yıkacağız" denilmişti. Başbakan bu açıklamayı eleştirdi; "Şimdi biri çıkmış diyor ki ben belediye başkanı olunca 3.köprüyü yıkacağım diyor." 

  Sırrı Süreyya ve Pınar Aydınlar'ın 3. köprü açıklaması

  "BİRİ ÇIKIYOR 3. KÖPRÜYÜ YIKACAĞIM DİYOR"

  "Kılıçdaroğlu şimdi çıkmış İstanbul'a bir aday bulmuş. İhraç ettikleri adamı geldiler İstanbul'a aday yaptılar. Şimdi biri çıkmış diyor ki ben belediye başkanı olunca 3.köprüyü yıkacağım diyor. Biri çıkıyor silüeti bozuyor diyorlar. Herhalde silüeti takım elbise zannediyor. Ey Kılıçdaroğlu ey Pensilvanya biz eser belediyeciliği yapmaya geliyoruz."

  Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu ve Gülen'e de seslenerek, "Ey Kılıçdaroğlu ey Pensilvanya biz eser belediyeciliği yapmaya geliyoruz." dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir