Petrol
109.2
-0.07%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
470.540
-3.26%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Erdoğan'dan Süleyman Şah mesajı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram vesilesiyle Süleyman Şah'ta görev alan askerlere bayram mesajı yayınladı.
  • 03.10.2014 - 16:41
  Erdoğan'dan Süleyman Şah mesajı

  Erdoğan dan Süleyman Şah mesajı #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, son zamanlarda IŞİD'in, Suriye'deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik bir saldırı yapacağı iddiaları üzerine bu türbenin korunmasında görev alan askerlere yönelik bir bayram mesajı yayınladı.

  Erdoğan Süleyman Şah'taki askerlere şu mesajı verdi:

  "GEREKTİĞİNDE TSK YANIBAŞINIZDA"

  "Süleyman Şah Saygı Karakolu’nda yalnız olmadığınızı, milletin bizzat kendisinin ve hayır dualarının her an sizlerle birlikte olduğunu bir kez daha teyit etmek isterim. Yine bilmenizi isterim ki, gerektiğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tereddüt etmeden ve bir an bile gecikmeden yanıbaşınızda olacaktır.

  "HEPİNİZİ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM"

  Süleyman Şah Saygı Karakolu’nun kahraman personeli, Sizin ve ailelerinizin Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum. Türkiye’nin dışardaki tek vatan toprağını ve dalgalanan bayrağını korumak için ailenizden uzak ve çok büyük bir fedakarlık içinde yürüttüğünüz mübarek vazifenizden dolayı hepinizi yürekten tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

  "MİLLETÇE BU EMNİYET İÇİNDE İSTİKBALE BAKIYORUZ"

  Türkiye Cumhuriyeti Devleti, vatanının her karış toprağını savunmak için bir an bile tereddüt etmeden tüm imkanlarını seferber etmekten asla kaçınmayacaktır. Sizlerin de, dünyanın en büyük ve en tecrübeli ordularından birinin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin şerefli mensupları olarak, aziz Türk milletinin destek ve hayır dualarının arkanızda olduğu şuuru ile, cesaretle vatan toprağımızı koruyacağınızı biliyor, milletçe bu emniyet içinde istikbale bakıyoruz" ifadesinde bulundu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir