Erman Toroğlu'ndan CHP'ye salvolar: Bir daha oy vermem

Erman Toroğlu'ndan CHP'ye salvolar: Bir daha oy vermem

ENSONHABER.com/DETAY HABER Serhat Ulueren moderatörlüğünde ekranlara gelen Telegol programına dün gece Erman Toroğlu'nun siyasi saptamaları damga vurdu.

Canlı yayında CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözler sarf eden Toroğlu, Erdoğan-Kılıçdaroğlu karşılaştırması da yaptı.

"ERDOĞAN NASIL YAPIYOR BU İŞİ?"

Toroğlu, AK Parti'ye ve Başbakan Erdoğan'a övgüler düzdü. "Şu anda yüzde 50 oy almış bir Başbakan var. Diyorlar ki bu adam nasıl yapıyor bu işi?.. Adam Alex olayını takip ediyor. Ne zaman gideceksin diyor gönlünü alıyor. Kovalıyor bazı şeyleri, Başbakan abi bunu yapan. Alex'i herkes seviyor. Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı.. Başbakan bunu yapıyor." diyerek Başbakan'ın Alex'i aramasına destek verdi.

ERMAN TOROĞLU'NDAN CHP'YE SALVOLAR

Erman Toroğlu'ndan CHP'ye salvolar: Bir daha oy vermem

"ERDOĞAN ALIR GÖTÜRÜR, KILIÇDAROĞLU NAL TOPLAR"

CHP liderini eleştiren Erman Toroğlu, "Kılıçdaroğlu da Aziz Yıldırım'ı ziyaret ediyor. Forma hediye ediyor. Tebrik ederim ben onu. İkisi arasındaki makasın açılma sebebi bunlardır işte kardeşim.. Birisi alır götürür, birisi nal toplar." dedi.

"CHP'YE GÜNAHIMI VERMEM"

Geçen CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na oy verdiğini söyleyen Toroğlu, eleştirilerini böyle sürdürdü: "Ben geçen seçim CHP'ye rey verdim. Bu seçim rey mi günahımı vermem. Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiği için değil. Sen toplumun yararına hareket edeceksin. Ben Kılıçdaroğlu'nun toplumun yararına hareket ettiğini düşünmüyorum. Bir Başbakan çıkıyor ne yapıyor, muhalafet lideri ne yapıyor nal topluyor.

"YÜRÜYEN MERDİVENE TERS BİNERSİN"

Ben bir evvel seçimde MHP'ye oy verdim. Benim reyim körü körüne rey değil. Ben rey verdiğimde MHP dışarıdaydı içeri girsin tavır koysun istedim. Benim sülalem CHP'li.. Ben şimdi bakıyorum benim oy verdiğim adam kimlerle dans ediyor. Başbakan neler yapıyor. Bu işlere baktığın zaman Başbakan'ın yaptığı doğru. Başbakan biraz adamdan da anlıyor. Adrese de ona göre gidiyor. Adrese yanlış yere gidersen yanlış yere gidersin. Sonra yürüyen merdivene tersten binersin."