Esra Elönü: BDP'li kadınlardan ana olmaz

Esra Elönü: BDP'li kadınlardan ana olmaz

Radikal çıkışlarıyla tanınan tesettürlü yazar Esra Elönü, haber7'nin internet sitesinde kaleme aldığı yazısında, BDP 'li kadınlara hitaben "Olsa olsa kan ağası olursunuz" ifadelerini kullandı.

İşte Elönü'nün o yazısı:

BDP'Lİ KADINLARDAN ANA OLMAZ

Meclisteki dağ sizsiniz, meclisteki son bomba, meclisteki son yangın. Her kadının hakkı adaletle temizlenir, her kadının eğrilen yüzü diriltilir sizinki meclisten dışarı!

OLSA OLSA KAN AĞASI OLURSUNUZ

Sizin kalp diye taşıdığınız o soğuk et parçasının yüzüne kalbimle tükürüyorum. Sizin olmayan vicdanınızın iskeletine vicdanı olanlar hatrına tükürüyorum. Sizin gözyaşı diye döktüğünüz kurşunun sıcağı ocağı cayır cayır yanık annelerin ciğerlerinde buzdur. Siz millet vekili değil dağdakilerin mecliste patlattığı bomba, vuracaklarının pembe haritası, akıtacakları kanölçer hatun öbeğinden başka hiçbir şey değilsiniz.

AYNI ACININ TOPRAK RENGİ SİZİ DE BULSUN

Meclisteki dağ sizsiniz, meclisteki son bomba, meclisteki son yangın. Her kadının hakkı adaletle temizlenir, her kadının eğrilen yüzü diriltilir sizinki meclisten dışarı! Kucakladığınız öpüp kokladığınız canlı bombalar o sekiz günahsızın canını nasıl ezip geçtiyse aynı acının toprak rengi sizi de bulsun. Siz de feryadın ve ağıtın uzun namlulu çığlığından süzülüp ellerinizi dizlerinize vurduracak acıların alışığı olun.

BEN BÖYLE DÜŞMANA ACIYACAKSAM..

Şimdi ister Müslüman beddua etmez deyip aminlerinizin içine çöreklenin, ister sana kurşun atan düşmanına ekmek at yavrum atasözünü ezip ak sakallı dede jargonuyla omuz okşayarak toprağı sakinleştirin ben böyle düşmana acıyacaksam Allah merhametini benden esirgesin, böylesi gaddarlığın içinde sevelim sevilelim cennet herkese kalır edebiyatıyla yürekleri bitlenmiş adamlıkları tetikte gezen adamlardan sözümü sakınacaksam Allah beni saklamasın! Bıçak kemiğe dayandı öyle mi bence o bıçak kemiği törpüleyerek besleyen avuntu keseri! Sizdeki bıçak öyle çalışıyor! Bendeki bıçak da saplandığı yerin kellesini alıyor ne yapalım?

ADAMLIKLARINI TOPRAĞA VERMİŞ VİCDAN POSALARI!

Ey! Alçaklığın elinde büyümüş, onuru tenha, fidan biçicileri Ey! Feraset sefilliğinden ölüm yutturan çıkmamış candan kurşun kesmeyen gaddarlık tanrıları! Ey! Havada yağmur keserek kuşlardan şeref dilenen yer yüzü hiçleri! Ey! Ellerinde kalan son kılıçları Dünya 'da kalan son şehitlere bileyen aciz harita! Yerde yürüyüp gölgelerini Güneş 'e boğduran korkak kursaklar! Göğün şerefine kaldırılan her yumruğun üzerinde adamlıklarını toprağa vermiş vicdan posaları! Rabbin rahmeti şerefinden başka silahı olmayan şehitlerin üzerinde ikinci bir cennettir!

Rabbin laneti üzerinize inmeye tenezzül bile etmesin! Sizin insafınıza kalmayı ölüm bilen onurlu adamlar toprağa eğilmeyi şeref bildiler.. Bunu onlara öğreten Rabbe Hamd olsun! Sizin bitirdiğiniz yer onların cennetidir.

KURŞUN ÖLÜR, ACİZLİĞİNİZ ÖLMEZ..

Kalplerini bileklerinden kesercesine şehitler, gidenler gitti kalan sağlarsa Allah'ındır! Alçaklığınızın cüssesine erişemeyecek kadar büyüyen iyi adamlara selam olsun!

Korktunuz siz! Karşınızda gömleklerinin altında kefenleriyle gelmiş, mataraları şehadet dolu yiğitleri görünce. O denizi, bir asa ikiye devirmiş ki sen kurşunla delsen ne olur?

O topraklarda Allah 'ın ayetleri yüzmüş ki sen kürek çeksen bile kimsin? Tatlının acıya karışmadığı bir derya içinde sen ölüm dağıtsan nesin? Acizliğine şarjör boşaltsa bir el, kurşun ölür de acizliğiniz ölmez.

O gözleri ne kadar döndürürsen döndür bir gün onlar da hesabın duvarlarına dikilecek öyle bir dikilecek ki senin demir attığın canlardan ölüm sökerken zorlandığın kadar acı çığlığının başına Şehit babalarının ahı çakıla çakıla af dileyeceksin!

RABBİM DE SENİ RAHMET ÖKSÜZÜ YAPSIN!

Sen ki peygamberin sırtıyla kucakladığı bir yiğidin saçını ukalaca bir ateş fiskesiyle ağarttın Rabbim de senin ağarmış kalbini ateş kuyularından ağar ağar çeke çeke patlatsın ki insaf kaç kuruşa alınır nerde satılır diye haykır!

Sen ki bir şehidin eline anne asaleti yüzdüren cana güç biledin Rabbim de seni rahmetinin öksüzü yapsın! Sen ki toprağını postalınla tokatlayıp bir çiçeği yaşından ettin hıncın titredi yetmedi dalgasından mazlumlara zekat veren bir yiğidin bağrını deştin aynada bıraktığın en son çehrenin dizlerine kapanacak kadar dağılsın yüzün.

NE YUMUŞAK ŞİİRLER NE ACIKLI MANŞETLER..

Yok azizim bende köpekleri özleten vicdansızlığın sahiplerine gösterilecek hoşgörü sakinlik!

Yeter artık! Ne diplomatik martavallar ne romantik karından okunan yumuşak şiirler ne acıklı manşetler bu acıyı paklar!

Kalemin buğzu pembelik değil bunlara döşenecek bedduadır.

Beddua etme hakkımı dibine kadar teröre dua etme hakkımı da göğüne kadar Allah'a koşanlar adına kullanıyorum. Rabbim onlar şehit oldukça cennetinin büyüklüğünü bildik bize cehenneminin büyüklüğünü de gösteren şeref yoksunlarının yenilgisini de bildir.