Euro
10.7567
0.09%
Dolar
9.2717
0.11%
Altın
525.2
-0.23%
Borsa
1.41
0.02%
Bitcoin
578.680
3.63%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Facebook hesabı olmayanlar da Messenger kullanabilecek

  Bundan böyle bir Facebook hesabı bulunmayanlar da Facebook Messenger’a kayıt olabilecekler. Hatta bir e-posta adresine bile gerek olmayacak.
  • Ajanslar
  • 25.06.2015 - 11:42
  Facebook hesabı olmayanlar da Messenger kullanabilecek

  Facebook hesabı olmayanlar da Messenger kullanabilecek #1

  Facebook, Messenger’a getirilen güncellemeyle ilgili olarak yayınladığı blog yazısında, güncellemeyle birlikte daha fazla insanın Messenger’da sunulan videolar, fotoğraflar, grup sohbetler, sesli ve görüntülü görüşmeler, yapışkanlar gibi bütün özelliklerden yararlanabileceğini kaydetti.

  700 MİLYON AYLIK KULLANICISI VAR

  Messenger’ın 700 milyon aylık kullanıcısı bulunuyor ve bu son hamleyle birlikte eksiksiz Facebook deneyiminden mahrum kalan veya bu deneyimden yararlanmayı tercih etmeyenler de Facebook Messenger kullanıcısı olmayı düşünebilirler. Yine de, Facebook her ikisine birden kayıt olmanın sağlayacağı önemli avantajlar bulunduğunu tekrarlıyor.

  Facebook’a göre, hem sosyal ağ hem de mesajlaşma servisine üye olanlar Facebook arkadaşları ve kişileriyle kolaylıkla mesajlaşabilir, Facebook mesajlarına erişebilir, farklı mobil cihazlardan, web’den ve tabletten mesajlaşmanın avantajlarından yararlanabilir.

  BUGÜN ABD, KANADA, PERU VE VENEZUELA'DA BAŞLADI

  Teknoblog'un haberine göre; Facebook hesabına sahip olmayanlar, telefonlarındaki kişileri yüklemeyi tercih edebilirler, böylelikle sohbet edecek arkadaşlarını veya aile bireylerini daha kolay bulabilirler. Facebook üyeliği gerektirmeyen Messenger kullanımı ilk olarak ABD, Kanada, Peru ve Venezuela’da faaliyete geçti.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir