Euro
9.998
1.33%
Dolar
8.3257
1.79%
Altın
476.28
0.93%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
438.672
-3.16%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  Fenerbahçe otobüsünün şoförü yoğun bakımda görüntülendi

  Fenerbahçe otobüsüne önceki gece düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran, hastanede ilk kez görüntülendi.
  • 06.04.2015 - 14:58
  Fenerbahçe otobüsünün şoförü yoğun bakımda görüntülendi

  cam.jpg

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Fenerbahçe otobüsüne önceki gece Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

  "NE YAPILMASI GEREKİYORSA ŞAHSIM ADINA HAZIRIM"

  KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde yatmakta olan Kıran'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kendisine "Geçmiş olsun" dileğinde bulunarak "Eski bir sağlık bakanı müsteşarı ve doktor olarak sağlık durumunuz ile ilgili ne gerekiyorsa yapılacağını söyleyebilirim. Arkadaşlarımız gereken hassasiyeti gösteriyor. Allah sizi ailenize bağışladı. Bundan sonraki süreçte ne yapılması gerekiyorsa şahsım adına da buna hazırım" dedi.

  Fenerbahçe otobüsünün şoförü yoğun bakımda görüntülendi

  HAFİF GIDALAR VERİLMEYE BAŞLANDI

  Ufuk Kıran ise Başkan Gümrükçüoğlu'na ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ufuk Kıran'ın durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini, bugün itibariyla kendisine hafif gıdalar verilmeye başlandığını öğrendiğini söyledi.

  Fenerbahçe otobüsünün şoförü yoğun bakımda görüntülendi #2

  İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

  Silahlı saldırı sonrası apar topar polis arabasına bindirilen ve yoğun bakıma alınan şoför Ufuk Kıran, ilk kez hastanede görüntülendi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir