Euro
10.3638
-0.67%
Dolar
8.8517
-0.16%
Altın
498.53
-0.1%
Borsa
1.395
0.76%
Bitcoin
389.249
2.32%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  Göstericiden polise: Elimde olsa size roket atarım

  Göstericiden polise: Elimde olsa size roket atarım

  Taksim'deki protesto gösterisinde gözaltına alınmak istenen genç böyle bağırdı: "Elimde olsa size roket atarım.."
  • 12.11.2012 - 09:50

  Göstericiden polise: Elimde olsa size roket atarım #1

  Cezaevlerindeki açlık grevlerine destek amacıyla Taksim Meydanı’nda toplanan BDP’li grup ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Polisler tarafından gözaltına alınmak istenen bir kişi, “Elimde olsa size roket atarım” diye bağırdı.

  TAKSİM'DE AÇLIK GREVİ EYLEMLERİNE DESTEK

  KESK ve BDP’li bir grup cezaevlerindeki açlık grevine destek için Taksim Tünel’de bir araya geldi. Aralarında BDP’li Milletvekili Pervin Buldan’ın da bulunduğu yaklaşık 500 kişilik grup, Tünel’den Taksim Meydanı’na yürüdü. Terörist başı Abdullah Öcalan lehine slogan atan grup, daha sonra Taksim Meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasının ardından Pervin Buldan’ın konuşma yapacağı sırada emniyet güçleri arasında hareketlilik yaşandı.

  POLİSTEN "AÇIKLAMANIZI YAPIN DAĞILIN" UYARISI

  Emniyet müdürleri, “Bir an önce açıklamanızı yapın ve dağılın” diye grubu uyardı. Bu sırada Pervin Buldan görevli müdürlerle bir görüşme yaparak, açıklama yapıp, dağılacaklarını söyledi. Bu sırada grup ile polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Polis gruptan bir kişi gözaltına almak istedi.

  "ELİMDE OLSA SİZE ROKET ATARIM"

  Gözaltına alınmak istenen şahıs polislere, “Elimde olsa size roket atarım” diye bağırdı. Grup basın açıklamasının ardından sessiz bir şekilde dağıldı.

  ELİMDE ROKET OLSA SİZE ATARIM

  Göstericiden polise: Elimde olsa size roket atarım #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir