Euro
10.4034
-0.29%
Dolar
8.8684
0.03%
Altın
501.44
0.48%
Borsa
1.385
0%
Bitcoin
392.016
3.43%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C
  Gül ve bakanları güldüren fotoğraf

  Gül ve bakanları güldüren fotoğraf

  Çankaya Köşkü'nde çekilen hatıra fotoğrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bazı bakanları neşelendirdi.
  • 10.10.2012 - 12:07

  Gül ve bakanları güldüren fotoğraf #1

  ENSONHABER.com / ÖZEL   Çankaya Köşkü'nde ve TBMM Genel Kurulu'nda çekilen bazı fotoğraflar, Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde yayınlandı. Fotoğraflar arasında en dikkat çeken kare, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı buluşturan kare oldu. Ensonhaber, bakanları kahkahaya boğan o kareyi buldu.

  GÜLDÜREN HATIRA FOTOĞRAFI

  Köşk'ün fotoğrafçıcı Mustafa Öztarhan'un objektifine takılan o karede Gül ve beraberindeki bakanlar gülerken görülüyor.Gül ve bakanları güldüren fotoğraf #2

  Çankaya Köşk'ünde Mısır Cumhurbaşkanı kabulüne katılan bakanlar, program sırasında çekilen hatıra fotoğrafına gülüyor. Beşir Atalay, Babacan ve Davutoğlu ve kendisinin Köşk'ün koridorunda çekilmiş fotoğrafını Gül'e gösteriyor. Bu sırada Gül ve beraberindeki bakanlar fotoğrafa bakarak bir süre gülüyor.

  Gül ve bakanları güldüren fotoğraf #3

  O FOTOĞRAFIN HİKAYESİ

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Köşk koridorunda yürürken aynada yansımış bir fotoğrafı Köşk fotoğrafçısının objektifine takıldı. Davutoğlu, fotoğrafın çekildiğini ancak Köşk fotoğrafçısından almanın zaman alacağını söyledi. Ancak Cumhurbaşkanlığı basın merkezi fotoğrafı anında basarak bakanlara verdi. Bakanlar da çekilen fotoğrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e gösterirken yukardaki kare ortaya çıktı.

   

   

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir