Euro
11.0443
-0.21%
Dolar
9.4917
-0.46%
Altın
548.04
-0.34%
Borsa
1.519
0.67%
Bitcoin
562.754
-5.17%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C
  Günlüoğlu: Üniversite Mardin'e ahlaksızlığı getirdi

  Günlüoğlu: Üniversite Mardin'e ahlaksızlığı getirdi

  Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu'ndan çok tartışılacak sözler..
  • 30.10.2012 - 13:31

  Günlüoğlu: Üniversite Mardin e ahlaksızlığı getirdi #1

  Mardin'e üniversite kurulmasıyla şehre ahlaksızlık geldiğini iddia eden Günlüoğlu, "Artık bir kısım gençlerimiz kız- erkek parklarda, çimenler, ya da banklar üzerinde uzanarak işi öpüşerek sevişmeye kadar götürdü" diyerek üniversitenin zinayı meşru kıldığını söyledi.

  MANEVİ ÇÖKÜNTÜ HIZLANDI

  Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Artuklu Üniversitesi'nde okuyan ve kent dışından gelen öğrencilerin, kente ahlaksızlığı getirdiğini ve manevi çöküntüyü hızlandırdığını savundu. Gün geçtikçe ahlaki çöküntünün hız kazandığı Mardin’de, manevi huzursuzluğun herkesi derinden etkilemeye başladığını öne süren Günlüoğlu şöyle dedi:

  "ÜNİVERSİTE AHLAKSIZLIK GETİRDİ"

  "İlimize üniversite kararı çıktığı zaman küçük- büyük hepimiz çok sevindik. Artık çocuklarımız kendi memleketlerinde okuyabileceklerdi, ya da yakın illerden Mardin’e öğrenci gelecek, Mardin her yönden gelişecekti. Gerçekten de böyle oldu. Mardin her geçen gün gelişmeye başladı. Öyle bir gelişti ki, bu gelişme beraberinde birçok ahlaksızlığı da getirdi. Artık kız- erkek gençlerimiz özgürlük ve medeniyet adına el ele, kol kola, sarmaş dolaş, uluorta gezmeye, gün ortasında herkesin önünde hayasızca sevişmeye başladılar. Büyükşehirler Ankara, İstanbul ve İzmir’deki gençler arasındaki hayasızlık manzaraları Mardin’de de sık sık görülmeye başlandı. Gençlerimiz her geçen gün bu işi ilerletmeye başladı. Artık bir kısım gençlerimiz kız- erkek parklarda, çimenler, yada banklar üzerinde uzanarak işi öpüşerek sevişmeye kadar götürdü."

  "DUDAK DUDAĞA ÖPÜŞEREK FİİLİ ZİNAYA DOĞRU GİDİLİYOR"

  Gençlerin bu davranışları karşısında yetkilileri önlem almaya çağıran Günlüoğlu, şöyle devam etti: "Şimdiden önlem alınmaz ise, herkes bu vebalin altında kalabilir. İşte burada bizler sivil toplum kuruluşu olarak yetkilileri göreve davet ediyoruz. Bu işe el atmaz, gereken tedbirler alınmaz ise çok daha vahim manzaralar ile karşılaşabiliriz. Önce el ele, sonra sarılarak, sonra da dudak dudağa öpüşerek fiili zinaya doğru gidiliyor. Derhal bu ahlaksız davranışların önüne geçilmelidir. Bu kendini bilmez kişiler her yerde uyarılmalıdır."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir