Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.247
-0.50%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C
  Hakan Şükür'den Sultanahmet tweeti

  Hakan Şükür'den Sultanahmet tweeti

  Sultanahmet Meydanı'nda gerçekleşen patlamayla ilgili konuşan Hakan Şükür "Canlı bombaların cirit attığı bir ülke olduk" dedi.
  • 12.01.2016 - 17:06

  Hakan Şükür, Sultanahmet Meydanı'nda 10 kişinin ölümüne neden olan patlamayla ilgili konuştu. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Hakan Şükür, şunları söyledi:

  TERÖR BUMERANG GİBİDİR

  "Terör bumerang gibidir. Bir ülke bir yerde teröre müdahil olduğu takdirde ülkesinde de terörizme zemin hazırlamakta." demişti Y. Büyükanıt. Seçim öncesi Emniyetin halka duyurduğu 4 canlı bombayla ilgili aylardır haber yokken Sultanahmet'te patlama oldu. Birileri görevini yapmıyor!

  KAOSTAN BESLENENLERİ ALLAH KAHREYLESİN

  PKK'ya operasyon yapmayın emri verenler,bugün pisliklerini temizlemeye çalışıyor. Bu yüzden terör bir bumerangtır. Duruşun ona net olacak.Daha düne kadar DAİŞ diyenler bugün şu kadar IŞİD militanı öldü diye haber yapıyor. Bu yüzden terör bir bumerangtır. Duruşun ona net olacak.Sultanahmet'te ki saldırıda ölenlere rahmet, yaralılara şifa dilerim. Kaostan beslenenleri de Allah kahreylesin.

  CANLI BOMBALARIN CİRİT ATTIĞI BİR ÜLKE OLDUK

  Diyarbakır, Ankara, Suruç, Sabiha Gökçen'i aydınlatıp çözemeyenler Sultanahmet'i çözermi?Malesef faili meçhullerin başladığı, canlı bombaların cirit attığı terör de istikrarın sağlandığı bir ülke olduk.IŞİD ve PKK ya güzelleme yapan siyasiler ve bir kısım medyanın yazarları bugün utanıyorlarmıdır? Sanmam!"

  İŞTE HAKAN ŞÜKÜR'ÜN TWEETLERİ

  Hakan Şükür den Sultanahmet tweeti #1

  Hakan Şükür den Sultanahmet tweeti #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir