Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
512.812
1.99%
6ºC
İstanbul
Çok bulutlu 6 C
  Halep'te AA ekibinin bulunduğu sokak bombalandı - Video

  Halep'te AA ekibinin bulunduğu sokak bombalandı - Video

  Esad'a bağlı bir uçak AA ekibinin bulunduğu sokağa bomba bıraktı.
  • 25.08.2012 - 12:09

  Halep te AA ekibinin bulunduğu sokak bombalandı - Video #1

  Halep'te rejime bağlı uçakların hava saldırıları şiddetini artırarak devam ediyor. Esed'e güçlerine ait uçak, AA ekibinin de bulunduğu sokağı bombaladı.

  AA ekibi, büyük tehlike atlattığı saldırıyı ve sonrasını saniye saniye görüntüledi. Saldırıda Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) tarafından kullanılan binanın da bulunduğu bazı evler hasar gördü, çok sayıda sivil yaralandı.

  İŞTE SANİYE SANİYE O ANLAR

  Esed rejimine bağlı ordu, Halep'teki saldırılarını sürdürüyor. Uçak ve helikopterlerin bomba ve ağır silahlarla düzenlediği saldırılarda siviller de hedef oluyor.

  BOMBALAMANIN ARDINDAN BİNAYA ATEŞ AÇILDI

  Bombaların patlamasıyla okuldaki tüm camlar kırılırken binanın üst katlarında delikler oluştu. Çevresindeki binalara da bomba atan uçak, daha sonra ağır silahlarla söz konusu binaya ateş açtı.

  Saldırılarda binalardan kopan taşlar sokaktaki bazı araçlara da zarar verdi. Saldırı nedeniyle binanın bulunduğu sokakta büyük toz bulutu oluştu. Uçağın çevredeki başka binaları da vurduktan sonra ayrılmasının ardından bölge, helikopter saldırısına maruz kaldı. Saldırılar gece de bölgeye yakın birliklerden yapılan top atışlarıyla devam etti.

  ÇOCUKLAR BÜYÜK KORKU YAŞADI

  Çok sayıda kişinin yaralandığı saldırıda mahallede oyun oynayan çocukların büyük korku yaşadığı, bazı Türkmenlerin dua ettikleri gözlendi.


  Görüş Bildir