Halep'te AA ekibinin bulunduğu sokak bombalandı - Video

Halep'te AA ekibinin bulunduğu sokak bombalandı - Video

Halep'te rejime bağlı uçakların hava saldırıları şiddetini artırarak devam ediyor. Esed'e güçlerine ait uçak, AA ekibinin de bulunduğu sokağı bombaladı.

AA ekibi, büyük tehlike atlattığı saldırıyı ve sonrasını saniye saniye görüntüledi. Saldırıda Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) tarafından kullanılan binanın da bulunduğu bazı evler hasar gördü, çok sayıda sivil yaralandı.

İŞTE SANİYE SANİYE O ANLAR

Esed rejimine bağlı ordu, Halep'teki saldırılarını sürdürüyor. Uçak ve helikopterlerin bomba ve ağır silahlarla düzenlediği saldırılarda siviller de hedef oluyor.

BOMBALAMANIN ARDINDAN BİNAYA ATEŞ AÇILDI

Bombaların patlamasıyla okuldaki tüm camlar kırılırken binanın üst katlarında delikler oluştu. Çevresindeki binalara da bomba atan uçak, daha sonra ağır silahlarla söz konusu binaya ateş açtı.

Saldırılarda binalardan kopan taşlar sokaktaki bazı araçlara da zarar verdi. Saldırı nedeniyle binanın bulunduğu sokakta büyük toz bulutu oluştu. Uçağın çevredeki başka binaları da vurduktan sonra ayrılmasının ardından bölge, helikopter saldırısına maruz kaldı. Saldırılar gece de bölgeye yakın birliklerden yapılan top atışlarıyla devam etti.

ÇOCUKLAR BÜYÜK KORKU YAŞADI

Çok sayıda kişinin yaralandığı saldırıda mahallede oyun oynayan çocukların büyük korku yaşadığı, bazı Türkmenlerin dua ettikleri gözlendi.