Petrol
109.09
-0.01%
Euro
17.6987
-0.72%
Dolar
16.7231
-0.96%
Altın
988.2
-0.39%
Borsa
2516
-1.50%
Bitcoin
358.806
-0.94%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C
  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların ifadesi

  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların ifadesi

  Üçü de 13 yaşında olan çocuklardan biri "Ben seni vursam bile üzülmem, kediye mi üzüleceğim" dedi. Bir diğeri ise suçunu savunarak, "Yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter" ifadelerini kullandı.
  • İHA
  • 25.07.2019 - 11:12
  • Güncelleme : 25.07.2019 - 11:12

  Adana'da 'Çıtır' isimli hamile kediyi pitbull cinsi köpeğin ağzına atarak ölümüne neden oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 3 çocuk, adliyeye sevk edildi.

  Kediyi tutup köpeğin ağzına atan A.Y., basın mensuplarının "Kedi öldü, hiç mi üzülmedin?" sorusu üzerine "Ben seni vursam bile üzülmem, kediye mi üzüleceğim." yanıtını verdi.

  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların ifadesi #1

  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların şok ifadesi ViDEO

  "YAŞANTIMIZ YETER"

  Çocuklardan bir diğeri ise görüntülendiklerini fark edince "Çekin alem yakışıklı görsün." dedi. Ardından A.Y.'nin "Ağabeylere selam, çatışmaya devam. Yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter, biz Denizli çocuğuyuz." demesi de tepkilere neden oldu.

  KEDİ SALDIRACAK DİYE KÖPEĞE ATMIŞ

  Savcının karşısına çıkan çocuklardan A.Y., yüzmek için evden çıktıklarını, bu sırada sokakta pitbull cinsi köpek bulduklarını, onu da yanlarına aldıklarını, bir süre sonra sokakta kediyle karşılaştıklarını, kedinin kendisine saldıracağını düşündüğünü, bu nedenle kediyi tutup köpeğe attığını söyledi.

  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların ifadesi #2

  KEDİYİ ALMAYA GÜÇLERİ YETMEMİŞ

  Diğer 2 çocuk ise A.Y.'nin kediyi tutup köpeğe attığını, kendilerinin kediyi almaya çalıştığını, ancak güçlerinin yetmediğini dile getirdi. Çocuklar daha sonra köpeği bıraktıklarını öne sürdü.

  3 ÇOCUĞA EV HAPSİ

  Şimdi her yerde pitbull cinsi köpeği ararkan, mahkemeye çıkan çocukların cezası belli oldu. Market sahibi Zehra Kuşçu'nun beslediği hamile kedi Çıtır'ı, gezdirdikleri pitbull cinsi köpeğin önüne atıp, parçalatan H.P., M.Ü.Y. ve kardeşi A.Y. çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece ev hapsine çaptırıldı.

  Hamile kediyi pitbulla parçalatan çocukların ifadesi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir