Euro
11.1426
1.05%
Dolar
9.5337
0.57%
Altın
551.65
0.67%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
594.111
6.03%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C
  Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

  Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

  Nevşin Mengü, canlı yayında Demirtaş'ın sınırlardaki son durum hakkındaki yorumunu Hande Fırat'a sorunca beklediği yanıtı alamadı.
  • Haber Merkezi
  • 19.06.2015 - 12:10

  CNNTürk spikeri Nevşin Mengü ile milliyetçi kimliğiyle bilinen Hande Fırat arasında, sınırlardaki son durum hakkında diyalog yaşandı. Milliyetçi Hande, Mengü'nün büyük Kürdistan savunmasını kursağında bıraktı.

  Hande Fırat ın yanıtı Nevşin Mengü yü susturdu #1

  Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu İZLE

  BEKLEDİĞİ YANITI ALAMADI

  Nevşin Mengü, Demirtaş'ın sınırdaki son durum hakkındaki yorumlarını hayranlıkla anlatmasının ardından onay bekler bir şekilde Hande Fırat'a fikrini sordu. Ancak yanıt beklediği şekilde gelmedi.

  "BENİM ALDIĞIM HAVA TAM AKSİ YÖNDE"

  Nevşin Mengü'nün "Ankara son kertede sınırlarında IŞİD'i bir Kürt yapılanmasına tercih mi ediyor?" sorusuna Hande Fırat "Hayır. Ben böyle olduğunu düşünmüyorum, benim aldığım hava tam aksi yönde. Bu yoruma katılmak için çok erken. Ankara birini birine tercih etmiyor. Ankara kendi sınırlarına, kendi önceliklerine bakıyor. Zaten biraz anlatırsam oradan yola çıkacağız" dedi.

  Hande Fırat, Suriye'de yaşanan gelişmeleri tüm detaylarıyla anlatmasına rağmen, Nevşin Mengü şaşkınlıkla dinledikten sonra "Anlamadım ki..." yanıtını verdi.

  Büyük Kürdistan için plan işlemeye başladı

  Hande Fırat ın yanıtı Nevşin Mengü yü susturdu #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir