Euro
10.4687
0.11%
Dolar
8.7802
0.12%
Altın
503.36
0.11%
Borsa
1.399
0.54%
Bitcoin
282.000
-9.81%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Hatay'da ölen Ahmet Atakan Esad hayranı çıktı

  Hatay'da ölen Ahmet Atakan Esad hayranı çıktı

  Olaylar sırasında yaralanan ve sonra hayatını kaybeden Ahmet Atakan'ın Facebook hesabı kapatıldı.
  • 10.09.2013 - 13:12

  Hatay da ölen Ahmet Atakan Esad hayranı çıktı #1

  Hatay'da, ODTÜ protestolarına destek vermek için düzenlenen eylemde polisle göstericiler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmalarda Ahmet Atakan hayatını kaybederken, Atakan'ın ölüm nedeni olarak polisin attığı gaz kapsülü işaret edildi. Ancak daha sonra ön otopsi raporu ortaya çıktı ve bu iddia yalanlandı.

  ATATÜRKÇÜ DEĞİL ESADÇI

  Ahmet'in ölümüyle ilgili çeşitli iddialar ortada dolaşırken bir başka gerçek daha ortaya çıktı. Gezi olaylarında da "kışkırtma" görevi üstlenen kesimler, Hatay'da Ahmet'in ölümüne yol açan çatışmaları da körüklemeye devam ediyor. Kendilerini "Atatürkçü" olarak adlandıran bazı gruplar, Ahmet'in ölümü üzerine bunu protesto edeceklerini duyurarak emniyet güçleri ile olası bir çatışmanın önünü hazırlamaya çalışıyor. Ancak Ahmet'in ölümünün hemen ardından apar topar kapatılan Facebook hesabı, kendisinin Atatürk değil bir Esad hayranı olduğunu gösterdi.

  Hatay da ölen Ahmet Atakan Esad hayranı çıktı #2

  SENİN NUR YÜZÜN İÇİN

  Kişisel Facebook hesabında Esad'ın fotoğraflarını paylaşan ve katliamcı Suriye liderine övgüler düzen Ahmet Atakan'ın şu mesajları dikkat çekti:

  "Senin nur yüzünle yola çıktık. Senin direnişinle. Senin için diz çöküp ellerimizi semaya kaldırıp dualarımızla yüreklerimizle, onurumuzla, desteklerimizle seninleyiz. Sen var oldukça sen yaşadıkça sen göründükçe seninleyiz."

  (Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız)

  Hatay da ölen Ahmet Atakan Esad hayranı çıktı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir