Petrol
111.19
0.37%
Euro
17.253
1.27%
Dolar
16.0699
0.91%
Altın
965.14
1.72%
Borsa
2377
-0.17%
Bitcoin
473.887
-1.72%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  İhsanoğlu'nun ekmeği Google'dan bulundu

  İhsanoğlu'nun ekmeği Google'dan bulundu

  Ekmeleddin İhsanoğlu'nun tanıtım toplantısında kullanılan ekmek görüntüsü Google'da ikinci sırada çıkan ekmek fotoğrafıyla aynı.
  • 10.07.2014 - 13:49

  ihsan

  CHP ve MHP'nin çatı adayı olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan'ın rakibi olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun tanıtım toplantısındaki skandallar bitmek bilmiyor. 

  EKMEK FOTOĞRAFI GOOGLE'DAN

  "Ekmek için Ekmeleddin" sloganının kullanıldığı tanıtım toplantısında, İhsanoğlu kürsüye çıktığı sırada Ekmek fotoğrafı da sahnede bulunan ekrana yansıdı. O sırada bir ayrıntı ise dikkatli olanların gözünden kaçmadı. Google'da "ekmek" diye arama yapıldığında, karşımıza çıkan 2. sıradaki ekmek fotoğrafıyla İhsanoğlu'nun seçim kampanyasında kullandığı ekmeğin aynı fotoğraf olduğunu gördük. 

  İhsanoğlu nun ekmeği Google dan bulundu #2

  10 MİLYON DOLARLIK KAMPANYA AMA

  İhsanoğlu'nun seçim kampanyasında, MHP ve CHP gibi Türkiye'nin en köklü ve ekonomik gücü en yüksek partilerinden olmalarına rağmen, Ekmeledin İhsanoğlu'nun kampanyası için harcanan yaklaşık 10 milyon dolarlık bir bütçe mevcutken, kullanılan ekmek fotoğrafının Google'dan çalınması oldukça ilgi çekici bulundu. 

  İhsanoğlu nun ekmeği Google dan bulundu #3

  LOGO DİYE KÖTÜ BİR KARTVİZİT YAPTILAR

  Yine İhsanoğlu'nun seçim çalışmaları için hazırlanan kartvizitinde de logo yerine ay yıldızla birlikte yalnızca İhsanoğlu'nun unvanı ve ismi yazılmıştı. Herhangi bir logo çalışması yerine yalnızca İhsanoğlu'nun adının kullanılması ise "Reklamcılar kandırıyor mu" eleştirilerine neden olmuştu. 

  İhsanoğlu nun ekmeği Google dan bulundu #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir