Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.261
-0.30%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 23 C

  İrem Derici'den büyük tepki toplayan sözler

  Karatepe’de düzenlenen festivalde sahne alan İrem Derici’nin söylediği sözler, tepki çekti. Görüntüler sonrası belediye, organizasyonlarında Derici’ye yer vermeme kararı aldığını bildirdi.
  • İHA
  • 30.01.2020 - 16:01
  İrem Derici'den büyük tepki toplayan sözler

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi’nin 18 Ocak akşamı ortaklaşa düzenlediği KarFest’te sahne alan İrem Derici, sahnede söylediği sözler nedeniyle sosyal medyada büyük tepki gördü.

  ŞARKININ SÖZLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

  Sahnede “Kalbimin Tek Sahibine” şarkısını seslendirdiği sırada şarkının meleklerle ilgili bölümünde sinkaflı kelimeler kullanan Derici’nin görüntüleri üzerine, Kocaeli Büyüşehir Belediyesi de bir açıklama yaptı.

  İrem Derici'nin tepki toplayan sözleri İZLE

  ARTIK ORGANİZASYONLARDA YER ALMAYACAK

  Bundan sonraki organizasyonlarında İrem Derici’ye yer vermeme kararı alındığı belirtilen Büyükşehir açıklamasında, şu ifadelere yer verildi:

  “Geniş katılımlı festival başarıyla tamamlanmış, organizasyonu düzenleyen belediyelerimizden kaynaklanan olumsuz hiçbir olay yaşanmamıştır. Organizasyonda sahne alan sanatçılardan biri olan İrem Derici’nin konser sırasında doğaçlama olarak yaptığı konuşmalar, kamuoyu ve belediyemiz tarafından tepkiyle karşılanmıştır. İrem Derici’nin sarf ettiği sözler sadece kendisini bağlamaktadır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak; halkımızın milli ve manevi değerlerini aşağılayıcı şekildeki bu sözlerden dolayı şarkıcı İrem Derici’yi şiddetle kınıyoruz. Bundan sonra düzenleyeceğimiz hiçbir organizasyonda kendisine yer verilmeyeceğini kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.”

  İrem Derici den büyük tepki toplayan sözler #1

  İrem Derici den büyük tepki toplayan sözler #2


  Görüş Bildir