Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.050
1.12%
26ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 26 C
  İsrail yalanı Hürriyet'te son dakika

  İsrail yalanı Hürriyet'te son dakika

  İsrail'in yalanı sabahtan beri Hürriyet'te son dakika. Hürriyet sen Türk gazetesisin bu neyin sevinci..
  • 28.03.2013 - 16:38

  İsrail yalanı Hürriyet te son dakika #1

  Başbakan Tayyip Erdoğan'ın İsrail'in Mavi Marmara konusunda Türkiye'den özür dilemesinin ardından Gazze'ye gideceğinin açıklanmasının yankıları sürerken, İsrail gazetesinden bir Haber geldi.

  İSRAİL GAZETESİ YAZDI: "ERDOĞAN GELMESİN"

  Gazete, Ramallah'tan adı açıklanmayan bir yetkiliye dayandırdığı haberinde Filistin Yönetimi liderliğinin Türk hükümetinin Gazze'ye yapacağı ziyarete karşı olduğunu söyledi. Yetkili, ''Filistin Yönetimi liderliği Türk hükümetini böyle bir ziyarete karşı olduğumuz konusunda bilgilendirdi. Böyle bir durum Filistinliler arasındaki bölünmeyi daha da derinleştirecektir. Gazze Şeridi bağımsız bir Filistin devleti değil, Hamas da Filistinlilerin meşru temsilcisi değil" diye konuştu.


  GAZZE BELEDİYE BAŞKANI: ERDOĞAN'IN GELMESİ MEMNUN EDER

  HÜRRİYET'TE SAATLERCE SON DAKİKA

  Buraya kadar her şey normal. Jerusalem Post'un ''Gel de inan'' yorumlarına neden olan haberi, Hürriyet gazetesinde yer aldı. Haber sıkça İsrail adına PR çalışmaları sürdüren Hürriyet'te saatlerce son dakika olarak kendine yer buldu. Önce manşetten flaş gelişme olarak verilen haber, ardından tepeye çekildi. Tepede saatlerce son dakika logosuyla kaldı. Hürriyet İsrail'in masa başı hazırlandığı çok belli olan haberini verirken bir Türkiye gazetesi refleksiyle değil İsrail gazetesi refleksiyle hareket etti.

  İsrail yalanı Hürriyet te son dakika #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir