Dolar
6.8652
0.0582%
Euro
7.7678
0.0863%
Altın
1806.98
0.467%
Borsa
116679.96
1.63%
G. Altın
398.686
0.435%
Bitcoin
63752.57
0.1702%
24ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 24 C
  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu

  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu

  İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir hastane bahçesinde bulunan Türk bayrağını indiren kişiyi polis bacağından vurarak etkisiz hale getirildi.
  • 28.06.2014 - 14:46
  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu

  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu #1

  Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki Türk bayrağını indirmeye çalışan bir kişi, polis tarafından bacağından vurularak, etkisiz hale getirildi.

  OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

  EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEKİ BAYRAĞI İNDİRDİ

  Önce Küçükköy'deki özel bir hastanenin Türk bayrağını indiren 28 yaşındaki Muş doğumlu A. O. isimli şahıs daha sonra Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki bayrakları hedef aldı.

  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu #2

  BACAĞINDAN VURULDU

  Bayraklardan bir tanesini indiren şahıs, ikincisini indirmek isterken polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Yaralanan şahıs, ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Gaziosmanpaşa'da bayrak provokasyonu İZLE

  KAYMAKAM NELER YAŞANDIĞINI ANLATTI

  Gaziosmanpaşa Kaymakamı Ali Uslanmaz, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek, olay hakkında bilgi aldı. Müdürlükten ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uslanmaz, şunları söyledi:

  "Bugün saat 12.00 sıralarında, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yanındaki bir özel hastanenin bayrak direğinde bölücü sloganlar atan şahıs, Türk bayrağını indiriyor. Daha sonra da İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne geliyor, bu sloganlara devam ediyor. Görevlilerimiz ikaz ediyor. Elindeki bıçakla bir bayrağı indiriyor ancak diğerine müdahale edince güvenlik görevlileri etkisiz hale getiriyor. Kişi yaralı, şu anda hastanede tedavi altında."

  Devletin ve milletin kırmızı çizgilerinin bulunduğuna dikkati çeken Uslanmaz, "Bayrağa hassasiyet gösterilmiştir. Hiçbir vatandaşımızın burnu kanamasın ama suç işleyenlere de mutlaka devlet gereğini yapacaktır" dedi.

  İstanbul'da Türk bayrağını indiren kişi vuruldu #3

  Görüş Bildir