Euro
9.4012
0.14%
Dolar
7.8802
0.11%
Altın
458.1
0.01%
Borsa
1.342
0%
Bitcoin
138.499
-3.79%
7ºC
İstanbul
Açık 7 C

  Kameraman Başbakan'a mektup yazdı: Maaşımızı alamıyoruz

  24 TV kameramanı geciken maaşlarını Başbakan'a mektup yazarak şikayet etti.
  • 03.12.2012 - 15:30
  Kameraman Başbakan'a mektup yazdı: Maaşımızı alamıyoruz

  Kameraman Başbakan a mektup yazdı: Maaşımızı alamıyoruz #1

  Star gazetesi ve 24 TV'de uzun zamandan beri çalışanlara zam yapılmaması, bunun yanı sıra maaşların gecikmeli olarak yatırılması çalışanları isyan noktasına getirdi. Maaşını alamayan 24 TV kameramanı çareyi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazmakta buldu. Kameramanın mektubu Başbakan'ı harekete geçirdi, ancak kameraman işinden oldu.

  BAŞBAKAN "NEDEN BÖYLE OLUYOR?" DİYE HESAP SORDU

  Ankara'da görev yapan bir 24 TV kameramanı sonunda isyan etti. Yönetime defalarca sıkıntıların iletilmesine rağmen hiçbir gelişme olmadığını gören kameraman, çareyi konuyu Başbakan Erdoğan'a mektup yazmakta buldu. Başbakan'a mektup yazarak yaşananları anlatan kameramanın bu hareketi, yönetim tarafından sert bir tepki gördü. Kameramanın mektubunun ardından Başbakan Erdoğan'ın, Star ve 24 TV yöneticilerine "neden böyle oluyor?" diye sorduğu ve durumun en kısa zamanda düzeltilmesini istediği kulislerde konuşuluyor.

  KAMERAMANIN İSTİFASI İSTENDİ

  Ancak Kanal yönetiminin kendilerini Başbakan'a şikayet eden kameramanın istifa etmesini talep ettiği öğrenildi. Bu arada 24 TV'de bir başka kameramanın da geç yatan maaşları ile ilgili olarak haklı fesih için şirkete ihtar çektiği ifade edildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir