Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladı

İlçede süren operasyonlar kapsamında sabah saatlerinde girilen çatışmada ağır yaralanan ve Diyarbakır Askeri hastanesine sevk edilen Trabzonlu Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı, saat 14.15'te şehit oldu. Ankara’da görev yapan ancak geçici görevle Diyarbakır’a gönderilen Astsubay Kıdemli Çavuş Bıçakçı’nın şehit olduğu haberi, İnönü Mahallesi Çakır Sokak’ta yaşayan ailesini gözyaşlarına boğdu.

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladıŞehidin annesi

"DAHA SABAH MESAJLAŞTIK, ÖLEMEZSİN ÜNAL"

Oğullarının şehit olduğu haberini alan Melek ve Sebahattin Bıçakçı fenalık geçirirken, şehidin ablası Pınar Bıçakçı, "Ablan kurban olsun sana. Daha sabah mesajlaştık. Kim vurdu seni? Hangi hain vurdu seni? Ölemezsin Ünal, ölemezsin" diye feryat etti.

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladı

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladıŞehidin ablası

"SENİ DE Mİ ÖLDÜRDÜLER"

Şehidin küçük kardeşi Berna Bıçakçı ise arkadaşı ile çarşıdan döndüğü esnada kapıda ambulans ve askerleri görünce abisinin şehit düştüğünü anladı. Şehidin kardeşi, "Seni de mi öldürdüler" diyerek feryat etti. Şehidin annesi Melek Bıçakçı bir ara hastaneye götürüldü ve burada yapılan müdahalenin ardından yeniden evine döndü.

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladıŞehidin kardeşi

"ŞEHİT Mİ DÜŞTÜ ASKER, CENNET KOKTU HER YER"

Bu arada şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Nişancı’nın, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir süre önce ’Şehit mi düştü asker, cennet koktu her yer’ paylaşımında bulunduğu ortaya çıktı. Bekir olan Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı’nın cenazesinin yarın Trabzon’da düzenlenecek olan törenin ardından toprağa verileceği belirtildi.

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladı

Kapıda ambulansı görünce abisinin şehit olduğunu anladı