Petrol
95.06
-1.30%
Euro
18.3917
0.62%
Dolar
17.9543
0.31%
Altın
1.033
0.01%
Borsa
2801
0.00%
Bitcoin
417.675
-1.11%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Kaya Çilingiroğlu: Zehra'nın kilosunu abartmışlar

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra'nın kilosunun abartıldığını söyledi.
  • İHA
  • 23.07.2015 - 10:40
  Kaya Çilingiroğlu: Zehra'nın kilosunu abartmışlar

  Eski eşi Feraye Tanyolaç ve oğlu Kaya ile tatil yapan Kaya Çilingiroğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Çilingiroğlu, kızının kilosu hakkında çıkan haberlere dair "Zehra’nın kilolu olduğunu abartmışlar. Kilolu değil, zayıf bile." dedi.

  Kaya Çilingiroğlu: Zehra nın kilosunu abartmışlar #1

  Kaya Çilingiroğlu: Zehra'nın kilosunu abartmışlar VİDEO

  "ZEHRA KİLOLU DEĞİL, ZAYIF BİLE"

  Çilingiroğlu konuşmasında şunları söyledi; “Bayram tatili için geldim Bodrum’a, arkadaşımın oteline. Kaya’nın da okulu tatile girdi. Zehra şu an Ayvalık’ta tatilde. Ayrılsak da çocuklarımız için bir araya geliyoruz. Zehra’nın kilolu olduğunu abartmışlar. Kilolu değil, zayıf bile. Kaya’da biraz kilo var ama bu yaşlarda kilolu olmasında bir problem olmuyor. O yaşlarda çocukların biraz kilolu olmasını istiyorum."

  Kaya Çilingiroğlu: Zehra nın kilosunu abartmışlar #2

  "AK PARTİ'YE VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

  Oyunu AK Parti'ye verdiğini söyleyen Çilingiroğlu “Benim siyasi görüşüm belli zaten. Ben mantıklı oy veririm. Dolayısıyla içlerinde baktığımda en doğru oyun AK Parti’ye verilmesi gerektiğini düşündüm. 5 ay oldu mesela, hükümet kurulmadı. O yüzden AK Parti’ye veriyorum. Sağ sol gibi bir görüşüm de yok ayrıca. Hükümet bir an önce kurulsa ve herkes önüne baksa. 2015'i kaybettik gibi görüyorum. Türkiye’nin aşama kaybettiği dönemde bu belirsizlik yatırımcı ve tüccarı etkiler. Dolayısıyla ekonomiyi etkiler, ekonomiyi etkilerse halkı da etkiler. Bu yüzden ben bir an önce hükümet kurulsun istiyorum. Kuramazlarsa da yapacak bir şey yok, Anayasa ne diyorsa o olur zaten" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir