Euro
10.3943
-0.38%
Dolar
8.871
0.06%
Altın
500.96
0.38%
Borsa
1.394
0.7%
Bitcoin
388.559
4.21%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C
  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK'yı kınamaz

  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK'yı kınamaz

  PKK'nın çok sayıda askeri polisi şehit etmesine sessiz kalan sözde aydınlar, Cemaat'e yönelik operasyonlara tepkili..
  • 03.09.2015 - 11:28

  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK yı kınamaz #1

  Aralarında Can Dündar, Cengiz Çandar, Ertuğrul Günay gibi isimlerin de bulunduğu 180 sözde aydın, Fethullahçı Terör Örgütüne finansman sağlayan Akın İpek'in şirketlerine yönelik operasyonları kınamak için bildiri yayımladı.

  PKK'YA KINAMA YOK

  Kendisini aydın olarak gören bu ihtiyar heyeti, onlarca polisi askeri kalleşçe pusu kurarak şehit eden, doğudaki okulları yakıp yıkan, iş makinelerini kullanılamaz hale getirerek yatırımları baltalayan PKK'ya karşı sessiz. Hemen her şeyden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutan sözde aydınlar, İpek grubuna yönelik operasyonu da Erdoğan'ı suçlamak için kendilerine malzeme yaptılar.

  İŞTE SÖZDE AYDINLARIN BİLDİRİSİ;

  Hitler Almanya'sı 2015

  Tek Adam olma umudu tükenince ve 17-25 Aralık'ın ortaya dökülmesi kaçınılmazlaşınca, oyunun son perdesi başladı. 1 Eylül Dünya Barış Günü, Koza İpek Holding'in firmaları, sahibinin evi, İpek Üniversitesi sabah saatlerinde arandı. AA'nın bildirdiği gerekçe: “Teröre finansman sağlamak.”

  İroni korkunç: Aynı gün, Holding'in Bugün Gazetesi, “IŞİD'e Silah Malzemeleri Akçakale'den” manşetiyle çıkınca, Kanaltürk ve Bugün TV polis tarafından ‘örgüte destek' suçlamasıyla basıldı. Cumhuriyet Gazetesi de, ‘İşte Erdoğan'ın yok dediği silahlar' manşetiyle MİT TIR'ları skandalını açıklayınca Can Dündar, “Hesabını verecek; yanına bırakmam” diyen Erdoğan'ın ‘devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk' suçlamasına muhatap olmuş, 2 müebbet ve 42 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalmıştı. Şimdi sırada, topun ağzında Aydın Doğan Grubu olmak üzere, yandaş olmayıp biat etmeyen başka holdingler ve bağımsız medya organları (Taraf, Cumhuriyet, Sözcü) dizilmiş vaziyette. Oynanan ve sürdürülmek istenen oyunlar ortaya dökülmesin diye Erdoğan rejimi son kozlarını bütün şiddetiyle oynuyor.

  Bu filmi başkaları daha evvel yaşadı. Önceleri inanmış bir Nazi Partisi seçmeni olan Alman ilahiyatçı Martin Niemöller 1946'da şöyle anlatmıştı: “Naziler önce komünistler için geldiler, bir şey demedim çünkü komünist değildim. Sonra Yahudiler için geldiler ve bir şey demedim çünkü Yahudi değildim. Sonra sendikacılar için geldiler ve bir şey demedim çünkü sendikacı değildim. Sonra Katolikler için geldiler ve bir şey demedim çünkü Katolik değildim. Ve sonra benim için geldiklerinde ise çevremde benim için bir şeyler diyecek kimse kalmamıştı.” Biz bu filmi yaşamadık, görmedik, ama çok iyi biliyoruz. Türkiye'ye yaşatmayacağız.

  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK yı kınamaz #2

  BİLDİRİYE İMZA ATAN İSİMLER

  Necati ABAY Haldun AÇIKSÖZLÜ Kadir AKIN Mahmut AKPINAR Murat AKSOY Kamil AKSOYLU Ayhan AKTAR Cengiz AKTAR Hüseyin ALATAŞ Ahmet Turan ALKAN Şahin ALPAY Mehmet ALTAN Garbis ALTINOĞLU Ali Halit ARSLAN Bülent ATAMER Sabri ATMAN Yıldız AYDIN Erkam Tufan AYTAV Ergun BABAHAN Hayko BAĞDAT Nivart BAKIRCIOĞLU Türkan BALABAN İrem BARUTÇU Fikret BAŞKAYA Özgür BAŞKAYA Erhan BAŞYURT Ayşe BATUMLU Sennur BAYBUĞA Oya BAYDAR Yavuz BAYDAR Rıdvan BİLEK Abdülhamit BİLİCİ Mücahit BİLİCİ Akın BİRDAL Hale BOLAK Hasan BURGUCUOĞLU Abud CAN Mahmut CANTEKİN Hasan CEMAL Orhan Kemal CENGİZ Perihan ÇAKIROĞLU Koray ÇALIŞKAN Cengiz ÇANDAR Tuba ÇANDAR Tuma ÇELİK Sait ÇETİNOĞLU Hatice ÇEVİK Tamar ÇITAK Kemal ÇİÇEK Sinan ÇİFTYÜREK Tamer ÇİLİNGİR Mustafa ÇOLAK Mehmet DEMİROK Fatma DİKMEN Atilla DİRİM Erdal DOĞAN Ekrem DUMANLI Can DÜNDAR Neşe DÜZEL Murad EKMEKÇİOĞLU Aydın ENGİN Alev ER Füsun ERDOĞAN Muzaffer ERDOĞDU Abdulbaki ERDOĞMUŞ Doğu ERGİL Yalçın ERGÜNDOĞAN Mehmet ERKEK Oktay ETİMAN Mehveş EVİN Şebnem Korur FİNCANCI İnan GEDİK Adnan GENÇ Ramazan GEZGİN Gül GÖKBULUT Ali GÖKKAYA Nuh GÖNÜLTAŞ İştar GÖZAYDIN Mehmet GÜÇ Kazım GÜNDOĞAN Selçuk GÜLTAŞLI Ertuğrul GÜNAY Hasan GÜRELLİLER Seyfettin GÜRSEL Jozef HADODO Garbis HATEMO İnci HEKİMOĞLU Memik HORUZ Ayşe HÜR Aykut IŞIKLAR Nazlı ILICAK Şaban İBA Ercan İPEKÇİ Erdal KALKAN Ercan KANAR Yusuf KANLI Eser KARAKAŞ Ümit KARDAŞ Hasan KAYA Feyaz KERİMO Eren KESKİN Ferhat KENTEL Suat KINIKLIOĞLU Ahmet Hulusi KIRIM Emre KOCAOĞLU Serdar KOÇMAN Mahmut KONUK Adnan Challma KULHAN Murat KUSEYRİ Ergun KUZENK Ömer LAÇİNER Ömer MADRA Recep MARAŞLI Faruk MERCAN Nuray MERT Erkan METİN Özcan METİN Nil MUTLUER Yavuz OĞHAN Adil OKAY Baskın ORAN Sadettin ORHAN Yener ORKUNOĞLU Garabet ORUNÖZ Orhan OĞUZ Niyazi ÖKTEM Pınar ÖMEROĞLU Hüsnü ÖNDÜL Osman ÖZARSLAN Bilal ÖZCAN Haluk ÖZDALGA Mehmet ÖZER Değer ÖZERGÜN Doğan ÖZGÜDEN A.Hicri İZGÖREN Kermo READA Bekir REYHAN Cafer SOLGUN İnci TUĞSAVUL Mümtar'er TÜRKÖNE Erkan SAKA Suzan SAMANCI Meral SARAÇSEVEN Vecdi SAYAR İbrahim SEVEN Özcan SOYSAL Hanna BETH-SAWOCE Nora ŞENİ Güngör ŞENKAL Zeynep TANBAY Ömer TAŞPINAR Bülent TEKİN Ali TEZEL Gönül TOL Tarık TOROS Zeynep TOZDUMAN Mesut TUFAN Attila TUYGAN Ira TZOUROU Mehmet ULUIŞIK Ferhan UMUK Cemal UŞŞAK Nadya UYGUN Mihail VASİLİADİS David VERGİLİ Süleyman YAŞAR Erdal YAVUZ Kenan YENİCE Derya YETİŞGEN Mustafa YETİŞGEN Yasin YETİŞGEN Elif YILDIRIM Erdal YILDIRIM Mehmet YILMAZ Şanar YURDATAPAN Bozkurt Kemal YÜCEL Hakan YÜCEL Ramazan ZENGİN Hasan ZEYDAN Gün ZİLELİ

  Mardin'de polise hain saldırı: 4 şehit

  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK yı kınamaz #3


  Akın İpek yurt dışına 7 milyar dolarla çıktı

  Kendisine aydın diyen ihtiyar heyeti PKK yı kınamaz #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir