Euro
15.4024
-0.8%
Dolar
13.579
-0.67%
Altın
776.1
-0.34%
Borsa
1.81
0%
Bitcoin
756.200
4.16%
5ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 5 C
  Kılıçdaroğlu Başbakan'ı tebrik etti

  Kılıçdaroğlu Başbakan'ı tebrik etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nu aradı ve rehinelerin kurtarılması dolayısıyla tebrik etti.
  • 20.09.2014 - 13:19

  kemal

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Musul'da rehin alınan Türkiye konsolosluk görevlilerinin Türkiye getirilmesinden dolayı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu arayarak tebrik etti.

  Yazılı açıklamada da bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, kurtarılan 46 Türk ile ilgili "Özgürlüğe ve ülkenize hoş geldiniz" dedi. Yazılı açıklama yapan Kılıçdaroğlu mutluluğunu ifade ederken operasyonda emeği geçen herkesi de kutladı.

  "VATANIMIZA HOŞ GELDİNİZ"

  Kılıçdaroğlu, "IŞİD terör örgütü elinde 101 gün rehin kaldıktan sonra kurtarılan kardeşlerimize, vatandaşlarımıza özgürlüğe, vatanınıza hoş geldiniz diyorum. Rehinelerimizin kayıpsız ve sağlıklı kurtarılmış olmalarından büyük bir mutluluk duydum.

  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Vatanımızın özgür topraklarına, ailelerine, yakınlarına ve özgürlüklerine kavuşan vatandaşlarımıza geçmiş olsun, aileleriyle milletimize de gözünüz aydın diyor, kurtarma operasyonunun düşünülmesi, planlanması, uygulanması ve tam istediğimiz gibi sonuçlandırılmasında payı, katkısı, emeği olan herkese teşekkür ediyor, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum."

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir