Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
351.787
-0.98%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C
  Kılıçdaroğlu'na saldırı Bekir Bozdağ olayını hatırlattı

  Kılıçdaroğlu'na saldırı Bekir Bozdağ olayını hatırlattı

  Grup toplantısı öncesi CHP salonuna hareket eden Kılıçdaroğlu'na yapılan çirkin saldırı, 8 ay önce Bekir Bozdağ'a saldırı sonrası yaşananları hatırlattı.
  • 08.04.2014 - 15:55

  Kılıçdaroğlu na saldırı Bekir Bozdağ olayını hatırlattı #1

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısına katılmak üzere grup salonuna doğru hareket ettiği sırada bir saldırıya uğradı. 

  KILIÇDAROĞLU'NA YUMRUKLU SALDIRI

  28 yaşındaki saldırgan, Kılıçdaroğlu'nun yolunu keserek kendisine 2 kere yumruk attı. Saldırı sonrası Kılıçdaroğlu'nun sol gözünde biraz şişlik meydana geldi.

  Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı - İZLE

  BEKİR BOZDAĞ'A SALDIRI OLMUŞTU

  Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ister istemez 8 ay önce Başbakan Yardımcısı olan Bekir Bozdağ'a yapılan saldırıyı hatırlattı. Bozdağ, Bektaş-ı Veli'yi anma törenlerinde önce kürsüde konuşurken yuhalandı, sonra da yumruklu saldırıya uğradı.

  UMUT ORAN SALDIRGANA SARILMIŞTI

  Bekir Bozdağ'a yapılan saldırı sonrası CHP'li Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran çok konuşulmuştu. Umut Oran, Bozdağ'a saldıran kişinin yanına giderek sarılmıştı.

  "YUMRUKTAN DAHA FAZLA ACITTI"

  Bekir Bozdağ da Umut Oran'ın bu hareketi sonrası "Umut Oran'ın şahsıma yumruk atan saldırgana sahip çıkması, yumruktan daha fazla acıtmıştır" demişti. 

  Ensonhaber olarak Kılıçdaroğlu'na yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyoruz ancak Umut Oran gibi "politikacıya saldıranlara sarılanların" da geçmişini asla silemeyeceğinin altını çiziyoruz. 

  Kılıçdaroğlu na saldırı Bekir Bozdağ olayını hatırlattı #2


  Görüş Bildir